Студенти «Львівської політехніки» влаштують флешмоб

11:30 25 квітня 2018 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: portal.lviv.ua

У п’ятницю, 27 квітня, студенти «Львівської політехніки» організують у рамках Львівського форуму з охорони праці флешмоб «Захисти своє майбутнє».

Про це повідомили сьогодні, 25 квітня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Флешмоб відбудеться на площі перед головним корпусом НУ «Львівська політехніка» з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці, який цього року пройде під девізом «Захищене і здорове покоління». Заплановано, що в акції візьмуть участь понад 100 студентів».

«Студентська молодь закличе усіх працівників не нехтувати правилами охорони праці та використовувати усі необхідні засоби індивідуального захисту для того, щоб вберегти своє життя та здоров’я. Водночас, у такий спосіб студенти нагадають роботодавцям про створення гідних та безпечних умов праці для молодих працівників. Флешмоб розпочнеться об 11.30», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

09:03 27 жовтня 2021 р.

З 1 листопада навчання у всіх школах Львова буде дистанційним

Міська комісії з питань ТЕБ і НС прийняла рішення про те, що з 1 до 14 листопада учні всіх класів шкіл Львова будуть навчатися дистанційно. Таке рішення прийняли заради унеможливлення стрімкого поширення коронавірусу серед дітей.

Рубрика: Наука і техніка

10:49 24 жовтня 2021 р.

Здорове старіння: вчені розробили метод видалення пошкоджених клітин

Вчені розробили антитіла, які знищують старі, нефункціональні клітини, які залишилися в організмі. Це спосіб вилікувати хвороби, пов’язані зі старінням, і навіть уповільнити старіння, кажуть дослідники.

Рубрика: Наука і техніка

18:24 23 жовтня 2021 р.

Львівщина замовила найбільше фахівців з професійно-технічною освітою

За інформацією Міністерства освіти і науки України, найбільша кількість вступників за регіональним замовленням у Львівській області. До закладів професійно-технічної освіти Львівщини вступили 8255 учнів.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу