Соціальні автобуси знову обслуговують у Львові студентів

09:28 26 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Директор «АТП-1» Орест Хамула запевнив: «Відсьогодні, 26 лютого, відновлює роботу соціальний маршрут для студентів Львівського національного університету імені Івана Франка, які мешкають в гуртожитках на вулицях Пасічній і Медової Печери».

Директор «АТП-1» Орест Хамула повідомив сьогодні, 26 лютого: «На час зимових канікул соціальний маршрут для студентів Львівського національного університету імені Івана Франка призупинив свою роботу. Відповідно від сьогодні, 26 лютого, відновлюється навчання в університеті, тому автобуси на соціальному маршруті знову будуть курсувати».

Про це поінформували в прес-службі Львівської міськради, де також запевнили: «За словами Ореста Хамули, на маршруті працюватимуть чотири машини, які відправлятимуться з двох зупинок – від гуртожитків №2 та №3 на вулиці Медової Печери й від будинку №59 (біля відділення Ощадбанку) на вулиці Пасічній. Автобуси курсуватимуть до площі Галицької у центрі Львова без зупинок».

«Час відправлення  кожної з цих зупинок – о 07.30, 07.45 та 09.15. Вартість проїзду – дві гривні 50 копійок. Автобусом можуть скористатися лише студенти за наявності студентського квитка», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

12:05 18 травня 2022 р.

У Львові дозволили літні табори: коли і де

Заклади позашкільної освіти Львова почали працювати за змішаною формою: онлайн і наживо. Вже з червня вони розпочнуть проводити літні табори.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу