Соціальні автобуси знову обслуговують у Львові студентів

09:28 26 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Директор «АТП-1» Орест Хамула запевнив: «Відсьогодні, 26 лютого, відновлює роботу соціальний маршрут для студентів Львівського національного університету імені Івана Франка, які мешкають в гуртожитках на вулицях Пасічній і Медової Печери».

Директор «АТП-1» Орест Хамула повідомив сьогодні, 26 лютого: «На час зимових канікул соціальний маршрут для студентів Львівського національного університету імені Івана Франка призупинив свою роботу. Відповідно від сьогодні, 26 лютого, відновлюється навчання в університеті, тому автобуси на соціальному маршруті знову будуть курсувати».

Про це поінформували в прес-службі Львівської міськради, де також запевнили: «За словами Ореста Хамули, на маршруті працюватимуть чотири машини, які відправлятимуться з двох зупинок – від гуртожитків №2 та №3 на вулиці Медової Печери й від будинку №59 (біля відділення Ощадбанку) на вулиці Пасічній. Автобуси курсуватимуть до площі Галицької у центрі Львова без зупинок».

«Час відправлення  кожної з цих зупинок – о 07.30, 07.45 та 09.15. Вартість проїзду – дві гривні 50 копійок. Автобусом можуть скористатися лише студенти за наявності студентського квитка», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу