Сьогодні на Львівщині стартують Дні освіти дорослих

09:00 5 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: portal.lviv.ua

У рамках Днів освіти дорослих відбудеться телеміст, численні круглі столі, відкриті конференції, форум з освіти дорослих, які пройдуть на базі різних установ Львова.

«Відсьогодні до 10 жовтня Національна академія педагогічних наук України, Національна спілка журналістів України, представництво DVV International в Україні, Національна академія державного управління при Президентові України, Львівська обласна державна адміністрація, Львівська міська рада та інші організації проводять під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО Міністерство освіти і науки України, Міжнародні Дні освіти дорослихна Львівщині», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«За словами організаторів, головна мета Міжнародних Днів Освіти дорослих– сприяти формуванню в українському суспільстві розуміння цінності освіти дорослихі освіти протягом всього життя, та підвищенню спроможності організацій, які надають послуги в цій сфері. Освіта дорослих – це той ресурс, яким можуть користуватись люди для підвищення рівня добробуту власного життя, сім’ї, свого регіону, країни в цілому. 

Дні освіти дорослих(ДОД) на Львівщині дозволять поінформувати населення про діючі організації та програми з освіти дорослих, сприяти формуванню громадської думки щодо навчання впродовж життя, обміну досвідом впровадження програм освіти дорослихв Україні, розвитку громадянського суспільства, сприяти доступності освіти дорослихдля вразливих груп населення, задоволенню потреб в освіті з урахуванням запитів сучасного ринку праці. Львів та Львівська область показують на власному прикладі вплив освіти на життя людей, дорослих, будь то безробітні, чи пенсіонери, чи внутрішньо переміщені особи. В рамках Днів освіти дорослихвідбудеться телеміст, численні круглі столі, відкриті конференції, форум з освіти дорослих, які пройдуть на базі різних установ м. Львова. 

Завершальним заходом Днів освіти дорослихстане Фестиваль освітніх послуг для дорослих і  ярмарок вакансій, який проводиться в Палаці мистецтв Львова у співпраці Національної академії педагогічних наук, «DVV International» в Україні з Західноукраїнським ресурсним центром «ЗУРЦ» і Львівським обласним центром зайнятості. Провайдери освітніх послуг представлять широкий спектр можливостей для  населення Львівської області, зможуть обмінятись досвідом, а гості - знайти роботодавця або проектну мрію,  ознайомитись з технологіями та можливостями освіти дорослихі освіти на протязі всього життя, прийняти участь у майстер-класах з народної або професійної творчості, зустріти цікавих людей. А на ярмарку вакансій місцеві роботодавці зустрінуться з людьми, які шукають роботу.

Під час Днів освіти дорослихучасниками різних заходів, загальна кількість яких наблизиться до 3000 осіб, будуть внесені пропозиції по формуванню єдиної стратегії розвитку освіти дорослихна обласному, районному та місцевому рівнях Львівської області. Також варто зазначити, що Україна з 2000-го року бере активну участь у міжнародній акції «Дні освіти дорослих», яка проходить у більш ніж 50 країнах по всьому світу.

Ідея «Днів освіти дорослих» зародилася в 1992 році в Національному інституті безперервної освіти дорослих(NIACE) у Великобританії. На п'ятій конференції ЮНЕСКО в Гамбурзі в 1997 році більше 1,5 тисячі представників міністерств освіти, урядових та неурядових організацій, фондів, дослідницьких центрів з усіх континентів рекомендували проведення ДОД в усіх країнах світу. Освіта дорослих охоплює як систему формальної освіти, так і неформальної, з метою  підвищення кваліфікації та перенавчання, розвитку громадянської участі і демократії, посилення підтримки соціально незахищених груп в їхній інтеграції у суспільство і персонального росту.

5 жовтня з 12.00 до 13.00 у кафе «Ратуша», пл. Ринок, 1, відбудеться прес-конференція «Міжнародні Дні освіти дорослихна Львівщині». Спікерами виступатимуть голова обласної державної адміністрації Олег Синютка, мер міста Львова Андрій Садовий, президент НАПН України Василь Кремень, директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк,  президент Західно-українського ресурсного центру «ЗУРЦ»  Василь Полуйко, Голова Комісії УГКЦ у справах освіти та виховання  сестра Христофора, регіональний директор Представництва німецької неурядової організації DVV International в Україні Аніта Якобсоне та інші. Запрошуються журналісти і редактори усіх обласних і міських  телерадіокомпаній і друкованих видань. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів