Сьогодні Львівський ліцей імені Героїв Крут випустив 136 курсантів

13:17 9 липня 2022 р.

Сьогодні, 9 липня, на території Львівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут відбулись урочистості з нагоди випуску 136 курсантів.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

В межах святкування відбулись традиційні військові заходи – винесення прапора ліцею, підняття Державного прапора України,  супровід військового оркестру та традиційне військове маршування.

Підтримати юнаків прийшли родичі, друзі, педагоги, військові наставники та представники влади. Привітав ліцеїстів із завершенням навчання перший заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Андрій Годик.

«Упродовж усього навчання, Ви не просто навчались обраної професії. Ви виховували в собі мужність та відвагу, гартували бойовий дух, для того, щоб у майбутньому стати міцною опорою для своїх рідних та для цілої України. Вірю, що кожен з вас збереже та буде примножувати військові традиції Львівського ліцею імені Героїв Крут, який десятиліттями виховує покоління військовослужбовців, що відважно боронять нашу землю від ворога та є взірцем виконання свого найвищого патріотичного обов’язку», - зазначив заступник.

Ліцей імені Героїв Крут – це єдиний у Львівській області спеціалізований заклад середньої освіти II-ІII ступенів військового профілю для навчання дітей з 13-річного віку. Він є центром національно-патріотичного виховання на Львівщині, що реалізує власну стратегію розвитку, підготовки та виховання молоді.

Ліцей також є первинною ланкою системи військової освіти України. Його випускники стають курсантами вищих військових закладів освіти Міністерства оборони, Державної прикордонної служби, Національної гвардії, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Державної служби надзвичайних ситуацій, інших структур сектору безпеки і оборони держави.

Станом на початок липня 2022 року в ході російської агресії при захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України загинули 37 випускників ліцею, з них 26 – після 24 лютого. Серед загиблих 29 офіцерів – випускників вищих військових навчальних закладів і 8 випускників рядового та сержантського складу.

Сьогодні у ліцеї навчаються ліцеїсти з усіх областей України, в тому числі – з окупованих територій. Близько 38% ліцеїстів є дітьми учасників російсько-української війни.

DailyLviv.com

Графік вимкнення світла на Львівщині 8 грудня

Вифлеємський вогонь миру прибув на Львівщину

Щоб їх ріка забрала. Тих, хто нищить Карпати джипами, бензопилами і вітровими електростанціями

Багато відключень світла 8 грудня - вказівка Укренерго

Два основні питання стримують підписання мирної угоди - версія Келлога

Війна в Україні потребує примусової мобілізації, а не рекрутингу

Відкориговано графік відключення світла на Львівщині 7 грудня

У Горіховому гаю у Львові буде п'ять стежок - легких, середніх і складних

Дві жінки потрапили під колеса автомобілів на Львівщині в день Святого Миколая

Львівобленерго збільшило відключення світла у неділю. Новий графік

Чому учні провалюють НМТ і як цього уникнути

Уночі українці збили дві з трьох російських ракет «Кинджал»

Уночі архів ГПВ Львівобленерго знову став доступним

Архів графіків погодинних відключень електроенергії на Львівщині недоступний

Скасована нічна повітряна тривога у Львівській області

Повітряна тривога на Львівщині у ніч проти неділі

В Укренерго повідомили, скільки часу потрібно для покращення ситуації зі світлом після атаки РФ

Різдвяні посилки для поляків в Україні. З Тарнова до Львова

Графік переважної темряви на неділю 7 грудня на Львівщині

Укренерго повідомило про графіки відключення 7 грудня

Урочисте вшанування полеглих Захисників і Захисниць на Личаківському кладовищі

У Львові відкрили і освятили пам’ятні таблиці двом полеглим десантникам – Вʼячеславу Волгіну та Олегу Богушу

Атомні електростанції вимушено знизили потужність генерації

Графік погодинного відключення електроенергії у Львівській області станом на 16.53

Любомир Мікало з Шептицького району ушанований званням Герой України (відео)

Ситуація з енергопостачанням на Львівщині погіршилася. Графік вимкнень оновлено

Мікроавтобус у Городку наїхав на автопоїзд. Загинула пасажирка

Лобове зіткнення автівки з мікроавтобусом на автодорозі Луцьк-Львів

33 кафедри українських вишів готують офіцерів запасу

Мін’юст заперечує «нові правила» купівлі-продажу нерухомості з 1 січня 2026 року

Львівобленерго змінило графік відключень після повітряної атаки Львівщини 6 грудня

У День Збройних сил у Львові вшанували пам’ять полеглих Героїв

Росія атакувала ТЕС у Шептицькому та підстанції у Стрийському районах Львівщини

Аварійні відключення світла внаслідок масованої атаки РФ. Графіки скасовано

Графік відключень світла змінено після ракетно-дронової атаки РФ на Львівщину

Рятувальники ліквідовують наслідки російського обстрілу Львівщини у ніч на Святого Миколая

Безпілотниками та крилатими ракетами РФ атакувала енергетичну інфраструктуру Львівщини. Постраждали люди

У всіх областях буде більше відключень світла після нічної масованої атаки Росії

Масований удар по Україні в ніч на Святого Миколая. Збито 615 повітряних цілей

Повітряну тривогу на Львівщині, яка тривала майже п'ять годин, припинили