Школярів Львівщини навчатимуть 25 освітян Луганщини

16:48 21 жовтня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

На захід України прибули зі сходу 50 педагогів.

Як повідомили в п’ятницю, 21 жовтня, в прес-службі Львівської обласної ради, її голова Олександр Ганущин зустрівся сьогодні з луганськими педагогам, які впродовж двох тижнів навчатимуть школярів Галичини. За його словами, ідея обміну педагогами виникла у нас ще влітку.

Олександр Ганущин зазначив: «Ми розумуємо, що чим більше ми доведемо тутешнім жителям сходу, що Україна єдина, тим менше буде у хлопців роботи зі зброєю в руках. Як результат, сьогодні ми гостинно приймаємо 25 освітян Луганщини, а Луганщина приймає наших вчителів. Такий самий обмін вчителями і в Тернопільській області».

У прес-службі обласної ради також поінформували, що на Західну Україну прибули сьогодні 50 вчителів з Луганської області. 25 із них навчитимуть учнів міських і сільських шкіл Львівщини. Ще 25 – викладатимуть дітям на Тернопільщині. Своєю черго, 23 жовтня 50 освітян Галичини вирушають у двотижневу поїздку на схід, де також вчитимуть місцевих школярів.

На зустрічі очільник облради подякував усім педагогам Луганщини та Львівщини, які зголосилися на таку співпрацю в рамках угоди про співробітництво за проектом «Змінимо країну разом». Раніше в межах культурного обміну Львівщину з гастролями відвідали артисти Луганської філармонії. А цими днями актори Луганського драмтеатру показують галичанам вистави «Маклен Грас» Миколи Куліша та «За двома зайцями» Максима  Рильського.  

dailylviv.com

До теми

21:41 25 листопада 2020 р.

У ЗНО 2021 року внесли кілька змін

У цьогорічному ЗНО, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, є певні відмінності із попередніми роками. Для участі у ЗНО можна буде обирати п’ять предметів.

Рубрика: Наука і техніка

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу