Школярі зі Львова змагатимуться на міжнародному конкурсі у США

19:50 28 лютого 2017 р.

Учні Львівського технологічного ліцею представлятимуть Україну в травні 2017 року в Лос-Анджелес та Х’юстоні (США) на Міжнародному науково-технічному конкурсі «Intel ISEF 2017» та «SWEEEP-2017».

Про це повідомили сьогодні, 28 лютого, у Львівській міськраді, де також поінформували: «Після проведення з 31 січня до 3 лютого 2017 року відбіркового етапу Всеукраїнського науково-технічного конкурсу «Інтел Еко Україна 2017» у Києві відбувся фінал цього престижного конкурсу. Призові місця здобули: учениця дев’ятого класу Вікторія Савченко – з науково-дослідницьким проектом «Адаптивна віконна система»; учениця дев’ятого класу Маргарита Чемерис – з проектом «Методика зменшення викидів в атмосферу сміттєспалювальними засобами», учень 11-го класу Володимир Котюк – з розробкою серії конструкцій ціпків для інвалідів з вмонтованими гідравлічними фіксаторами); учениця 11-го класу Анастасія Лівочка – з проектом «Автоматичний дозатор-оптимізатор синтетичних миючих засобів».

«Володимир Котюк також одержав спеціальний приз від президентського фонду Леоніда Кучми «Україна». Крім цього переможці конкурсу змагалися також за вихід у суперфінал конкурсу, у якому виборювали право представляти Україну на міжнародних конкурсах науково обдарованої молоді», – розповіли також у ЛМР.

«За результатами суперфіналу і рішенням наукового журі Анастасія Лівочка репрезентуватиме Україну на Міжнародному науково-технічному конкурсі «Intel ISEF 2017» у Лос-Анджелесі 14-19 травня 2017 року; а Володимир Котюк – на Міжнародному конкурсі «SWEEEP-2017» у Х’юстоні 3-8 травня 2017 року», – повідомили також сьогодні, 28 лютого, в прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів