Школярі можуть безплатного їздити в громадському транспорті Львова, – ЛМР

13:48 12 вересня 2018 р.

  • 0
  • 945


Фото: zaxid.net

У міськраді нагадали: «З 1 вересня учні мають право безкоштовного проїзду у громадському транспорті Львова».

Про це, як повідомили в середу, 12 вересня, в прес-службі Львівської міськради, нагадав під час апаратної наголосив сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий. Він доручив нагадати про цю норму перевізникам задля уникнення неприємних ситуацій».

У міськраді також розповіли: «У травні цього року на сесії Львівської міської ради було прийнято ухвалу «Про внесення змін до ухвали міської ради №3289 «Про встановлення пільгової вартості проїзду для дітей (учнів) шкільного віку» від 19 квітня 2018 . Відповідно до норм цієї ухвали, діти шкільного віку мають право на безкоштовний проїзд у час навчального року за умови пред’явлення учнівського квитка або іншого документа, який посвідчує статус школяра. Відтак, управління транспорту ЛМР надіслало листи усім перевізникам з нагадуванням про норми цієї ухвали».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:30 12 липня 2019 р.

У школах Львова буде домедична допомога

Депутати Львівської міської ради затвердили програму «Домедична допомога: компетентності для життя», за якою учнів та педагогів львівських шкіл навчатимуть, як надавати невідкладну медичну допомогу у критичних ситуаціях, а для шкіл придбають тренажери для штучного дихання.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 480

14:15 11 липня 2019 р.

На Львівщині організували для студентів літню школу

5-9 липня у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася літня школа «Вплив європейської інтеграції на публічне управління».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 549