Школярі Львівщини отримали можливість готуватися до ЗНО завдяки дистанційній освіті

18:25 29 лютого 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В облдержадміністрації повідомили в понеділок: «В online-режимі у вільному доступі є навчальні плани і програми дистанційних курсів та електронні посібники».

«Школярі Львівщини мають можливість готуватися до зовнішнього незалежного оцінювання та зорієнтуватися у виборі майбутньої професії завдяки дистанційній освіті», – повідомили сьогодні, 29 лютого, в прес-службі, де також розповіли подробиці:

«Відповідні курси розробили у Малій академії наук. Зокрема протягом 2015 та за два місяці 2016 року до дистанційного навчання залучили 346 учнів області, зокрема 157 – із сільської місцевості та 189 – із міст.

Про це повідомила директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Олександра Небожук, яка також зазначила: «Ці курси дозволяють учням краще підготуватися до ЗНО, зокрема отримати поглибленні знання із профільних предметів. Також завдяки навчанню онлайн школярі мають можливість долучатися до науково-дослідницької роботи, а також правильно зорієнтуватися у виборі майбутньої професії».  

Розробили дистанційні курси на основі шкільних програм та ЗНО з таких навчальних дисциплін: фізики, математики, англійської мови, інформатики, географії, української мови та літератури, історії, біології, хімії. Відтак учні мають можливість навчатися за вільним графіком, виконувати завдання вдома та отримати індивідуальні консультації. 

Для цього в online-режимі у вільному доступі є навчальні плани і програми дистанційних курсів та електронні посібники. Реалізовують дистанційне навчання за допомогою системи MOODLE (навчальної платформи, яка об'єднує педагогів, адміністраторів і учнів в одну інтегровану систему для створення персоналізованого навчального середовища). Керівництво курсами здійснюють наставники, які координують навчальний процес в онлайн-режимі».

dailylviv.com

До теми

13:12 22 жовтня 2021 р.

Погіршення епідеміологічної ситуації: дистанційне навчання до середини листопада

Через погіршення епідеміологічної ситуації з COVID-19, врахувавши консультації Міністерства охорони здоров’я України, МОН рекомендує запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада закладам фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти усіх форм власності та сфер управління

Рубрика: Наука і техніка

12:44 20 жовтня 2021 р.

Український бізнесмен Макс Поляков розповів про освоєння космосу та власну мету

Макс Поляков, український власник космічної компанії Firefly Aerospace, дав інтерв’ю журналістам. У ньому він розповів про своє становлення як бізнесмена, діяльність власних компаній та про подальше освоєння космосу.

Рубрика: Наука і техніка

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу