Школи на Львівщині одержать 54 автобуси

16:30 17 березня 2020 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

Департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації оголосив тендер у системі «ProZorro» на закупівлю 54 шкільних автобусів.

На придбання «школяриків» розраховують витратити 100,06 млн. гривень, у тому числі за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету – 44,6 млн. гривень, обласного бюджету – 25,2 млн. гривень, з бюджетів районів та ОТГ – 30,3 млн. гривень. Закупівля автобусів відбувається у межах співфінансування з органами місцевого самоврядування.

Зокрема, райони та ОТГ під час закупівлі автобусів мають доплатити щонайменше 30% від загальної вартості. Заплановано придбати 52 спеціалізовані шкільні автобуси місткістю не менше 27 місць для школярів, з них один повнопривідний «школярик» для гірських територій, а також 2 спеціалізовані шкільні автобуси з можливістю перевезення дітей з обмеженою здатністю до пересування і кількістю місць для школярів – не  менше 21.

Про це повідомили у вівторок, 17 березня, у Львівській облдержадміністрації. Як інформував «ЩЛ», у Львові розпочали уніфіковано-дистанційне навчання

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:02 25 травня 2020 р.

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Сьогодні, 25 травня, розпочинається додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО, який триватиме до 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

20:43 22 травня 2020 р.

До ЗНО допускатимуть з температурою 37,2 градуси

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 градуси, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу