Школи на Львівщині одержать 54 автобуси

16:30 17 березня 2020 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

Департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації оголосив тендер у системі «ProZorro» на закупівлю 54 шкільних автобусів.

На придбання «школяриків» розраховують витратити 100,06 млн. гривень, у тому числі за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету – 44,6 млн. гривень, обласного бюджету – 25,2 млн. гривень, з бюджетів районів та ОТГ – 30,3 млн. гривень. Закупівля автобусів відбувається у межах співфінансування з органами місцевого самоврядування.

Зокрема, райони та ОТГ під час закупівлі автобусів мають доплатити щонайменше 30% від загальної вартості. Заплановано придбати 52 спеціалізовані шкільні автобуси місткістю не менше 27 місць для школярів, з них один повнопривідний «школярик» для гірських територій, а також 2 спеціалізовані шкільні автобуси з можливістю перевезення дітей з обмеженою здатністю до пересування і кількістю місць для школярів – не  менше 21.

Про це повідомили у вівторок, 17 березня, у Львівській облдержадміністрації. Як інформував «ЩЛ», у Львові розпочали уніфіковано-дистанційне навчання

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:52 26 березня 2020 р.

Два сценарії фінішу навчального року для учнів України

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу