Школи Львова тимчасово не підуть на дистанційне навчання

18:32 11 березня 2021 р.

Сьогодні, 11 березня, під час засідання міського штабу з протидії коронавірусу було прийнято рішення, що школи Львова продовжують працювати у звичному режимі принаймні до вівторка, 16 березня.

Управління освіти ЛМР продовжує щодня здійснювати моніторинг ситуації із захворюваністю, а у понеділок, 15 березня, на наступному засіданні штабу прийматимуть відповідні рішення.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

«Ми щоденно проводимо моніторинг ситуації щодо захворюваності на Covid-19 серед учнів та педагогічних працівників наших закладів освіти та щодо кількості учнів, які відвідуються школи. На сьогодні відсоток відвідуваності учнями шкіл становить 80%. Щодо кількості відсутніх з позитивним ПЛР-тестом, то на сьогодні такий є у 144 педагогічних працівників та 127 школярів. Можна сказати, що щоденно відбувається незначне зростання кількості захворілих — в межах 12−17 осіб.

Заклади дошкільної освіти продовжують працювати у звичному режимі.

Щодо переходу на дистанційне навчання, то варто зазначити, що кожен керівник навчального закладу може приймати таке рішення самостійно, зважаючи на ту ситуацію, яка складається безпосередньо у його школі. На сьогодні ми маємо три школи, які призупинили освітній процес до кінця цього тижня у зв’язку із захворюваністю на грип чи ГРВІ, ще одна — до 19 березня.

Сьогоднішнє рішення міського штабу було таким, що ми продовжуємо ретельний моніторинг ситуації і в понеділок проведемо наступне засідання штабу, на якому прийматимемо наступні рішення", — розповіла Зоряна Довганик, керівниця управління освіти міста.

Завтра на Львівщину прибуде міністр охорони здоров'я

Львівщина вийшла на третє місце в Україні за кількістю нових хворих на коронавірус

Ще три країни припиняють вакцинацію препаратом AstraZeneca

18 млн грн з бюджету Львова скерували на розгортання резервних ліжок у лікарнях міста

dailylviv.com

До теми

12:05 18 травня 2022 р.

У Львові дозволили літні табори: коли і де

Заклади позашкільної освіти Львова почали працювати за змішаною формою: онлайн і наживо. Вже з червня вони розпочнуть проводити літні табори.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу