18 млн грн з бюджету Львова скерували на розгортання резервних ліжок у лікарнях міста

16:17 11 березня 2021 р.

На пленарному засіданні Львівської міської ради депутати підтримали внесення змін до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік.

Про це інформує портал депутатів ЛМР, пише Dailylviv.

За інформацією заступниці директора департаменту фінансів Львівської міської ради Лілії Римар, збільшено нерозподілені видатки бюджету розвитку на 1 млрд 210 млн грн. Зокрема, на 90 млн грн за рахунок збільшення надходжень від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній або комунальній власності. До бюджету розвитку спрямований вільний залишок, що склався шляхом передачі у бюджет розвитку коштів із загального фонду 42, 6 млн грн та залишок коштів спеціального фонду 317, 6 млн грн. Також депутати збільшили  нерозподілені видатки бюджету розвитку на 760 млн грн за рахунок середньострокових зобов’язань.

Депутати збільшили видатки департаменту поводження з відходами на 40 млн грн для забезпечення збору та вивезення сміття і відходів за рахунок зменшення видатків на виконання програм, затверджених міською радою.

Голова комісії фінансів та планування бюджету Львівської міської ради Наталія Шелестак повідомила, що із нерозподілених видатків 18 млн грн буде скеровано на термінову потребу – облаштування резервних ліжок для лікування хворих на COVID-19.

dailylviv.com

До теми

20:29 24 вересня 2021 р.

Не шкодить: перша доза - Moderna, друга - Comirnaty/Pfizer, - Когут

Найближчим часом на Львівщину не очікується поставка вакцини «Модерна». Проте, без жодних застережень, особи, які отримали першу дозу цією вакциною, другу дозу можуть отримати вакциною «Комірнаті» (Пфайзер), якої в області є достатня кількість.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу