Школи й дитсадки у Львові працюватимуть ще два дні

10:30 12 березня 2020 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 12 березня й в п’ятницю, 13 березня, школи та дитсадки у Львові продовжуватимуть працювати без організації освітнього процесу.

Про це повідомили в четвер, 12 березня, у Львівській міськраді. Міський голова Львова Андрій Садовий пояснив: «Садочки та школи ці два дні будуть працювати, бо багато батьків не мають куди відправити дітей. За цей час вони повинні врегулювати свої відносини на роботі. Закликаю працедавців дати можливість на час карантину батькам, які мають малих дітей, побути вдома, чи дати роботу дистанційно, чи просто відпустити додому. Має бути здоровий глузд на ці три тижні, має бути взаємоповага, взаємна підтримка».

За словами начальниці управління освіти ЛМР Зоряни Довганик, вихователі та вчителі міста сьогодні та завтра працюють без організації освітнього процесу. Навчання проводиться в ситуативному режимі, залежно від кількості дітей в школах та садках. Проте відомо, що станом на сьогоднішній ранок більша кількість учнів і вихованців дитсадків залишились вдома.

Як інформував «ЩЛ», у Львові призупинять до 3 квітня навчання всі навчальні заклади – школи й дитячі садочки та заклади позашкілля.

dailylviv.com

До теми

17:32 5 березня 2021 р.

З 9 березня закладам освіти Львівщини рекомендують перейти на дистанційне навчання

У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації на Львівщині провели позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС).

Рубрика: Наука і техніка

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу