Школи й дитсадки у Львові працюватимуть ще два дні | Новини Львова

Школи й дитсадки у Львові працюватимуть ще два дні

10:30 12 березня 2020 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

У четвер, 12 березня й в п’ятницю, 13 березня, школи та дитсадки у Львові продовжуватимуть працювати без організації освітнього процесу.

Про це повідомили в четвер, 12 березня, у Львівській міськраді. Міський голова Львова Андрій Садовий пояснив: «Садочки та школи ці два дні будуть працювати, бо багато батьків не мають куди відправити дітей. За цей час вони повинні врегулювати свої відносини на роботі. Закликаю працедавців дати можливість на час карантину батькам, які мають малих дітей, побути вдома, чи дати роботу дистанційно, чи просто відпустити додому. Має бути здоровий глузд на ці три тижні, має бути взаємоповага, взаємна підтримка».

За словами начальниці управління освіти ЛМР Зоряни Довганик, вихователі та вчителі міста сьогодні та завтра працюють без організації освітнього процесу. Навчання проводиться в ситуативному режимі, залежно від кількості дітей в школах та садках. Проте відомо, що станом на сьогоднішній ранок більша кількість учнів і вихованців дитсадків залишились вдома.

Як інформував «ЩЛ», у Львові призупинять до 3 квітня навчання всі навчальні заклади – школи й дитячі садочки та заклади позашкілля.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:49 10 липня 2020 р.

Apple набирає фахівців в Україні

Трохи більше місяця тому з’явилася інформація про те, що всесвітньо відомий бренд Apple зареєструвався на території України, як юридична особа. Зараз же з’явилася офіційна інфомація від Apple, яка підтверджує плани по відкриттю офіційного представництва на території України.

Рубрика: Наука і техніка

21:06 8 липня 2020 р.

На оздоровлення та відпустку освітянам Львівщини пообіцяли понад млрд грн

У 2020 році з місцевих бюджетів на виплату відпускних та допомоги на оздоровлення педпрацівникам області заплановано виділити понад 1,2 млрд грн, що на 33% перевищує аналогічні показники минулого року.

Рубрика: Наука і техніка

08:38 8 липня 2020 р.

До ЗНО з іноземних мов не допустили 14 учасників з ознаками ГРЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання з іспанської, німецької та французької мов складали 2 277 осіб, з англійської мови – 105 157 осіб. Тестування відбулись відповідно 6 та 7 липня 2020 року. Наступне ЗНО – з історії України – відбудеться у четвер, 9 липня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу