Школу в Брюховичах планують здати до першого дзвоника

13:39 25 березня 2021 р.

Львівська міська рада інвестує кошти в розвиток освіти. Зокрема, в попередні роки чимало коштів інвестовано у будівництво школи № 41 у смт Брюховичі. Сьогодні ж на сесії прийняли рішення про те, аби замовником робіт з будівництва школи визначили управління освіти ЛМР.

Ухвалу «Про заміну сторони договору» підтримали 57 депутатів.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

«Цю школу можна добудувати і вже 1 вересня діти можуть піти вчитись у нові приміщення. Якщо ми цю ухвалу переносимо, то там місяць вже б можна було роботи проводити. Тим більше, що обласна рада готова дати дофінансування.

Ми домовились, що усі розпочаті роботи, ми завершуємо. Є чотири освітні установи, які треба завершити.

Роботи по будівництву цієї школи припинили восени торік. Брюховичі не мали грошей на оплату і об`єкт був законсервований. Ми повинні добудувати цю школу. Ми можемо створити комісію, перевірити усі роботи, але це буде неприпустимо, щоб ми цю школу ще місяць тримали в підвішеному стані. Завтра нас з вами звинуватять, що ми недобудували цю школу. Якщо цю школу збудувати, то дітей не будуть возити у Шевченківський район.

Можна завтра зробити виїзне засідання комісії, на місці зібратись і фіналізувати рішення. Я там був восени і розумію, що цього року ми цю школу можемо добудувати. Цей довгобуд треба припинити. 30 років всі влади обіцяли, що школа буде добудована", — прокоментував мер Львова Андрій Садовий.

Площа школи буде понад 9 тис. м. кв, і вона буде розрахована на 620 учнів. Передбачено велику актову залу, 2 спортивних зали, щоб забезпечити належні умови для навчання дітей. Новобудова складатиметься із 3-ох корпусів, які будуть поєднані між собою, щоб дітям було зручно користуватися навчальним закладом.


dailylviv.com

До теми

12:05 18 травня 2022 р.

У Львові дозволили літні табори: коли і де

Заклади позашкільної освіти Львова почали працювати за змішаною формою: онлайн і наживо. Вже з червня вони розпочнуть проводити літні табори.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу