«Школа юного правника» запрацює у Львові з березня

12:20 2 січня 2018 р.


Фото: скріншот зі сторінки на сайті юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка

В облдержадміністрації запевнили: «У березні на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка, стартує «Школа юного правника».

Про це повідомили сьогодні, 2 січня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «До участі у безкоштовному навчанні запрошують школярів  9-11 класів, які мріють в майбутньому освоїти фах юриста. Суботня школа юного правника дозволить учням старших класів сформувати власне бачення професійного майбутнього та обрати фах правника, зрозуміти особливості різних видів юридичних професій, утвердитися у своєму бажанні здобути вищу юридичну освіту».
«Школа юного правника» надасть учасникам базові знання з найважливіших навчальних дисциплін, які викладаються на перших курсах юридичного факультету, ознайомить потенційних абітурієнтів з особливостями навчального процесу на юридичному факультеті та сприятиме поступовому переходу школярів від навчання у школах до здобуття вищої освіти. Участь у «Школі юного правника» не передбачає здачі іспитів чи проведення інших форм замірів знань», – запевнили в облдержадміністрації.

«Учасники «Школи юного правника» одержать інформацію про різні види правничих професій, їх особливості; ознайомляться з особливостями навчального процесу на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана  Франка; одержать знання з базових дисциплін, як вивчаються на перших курсах юридичного факультету; будуть присутні на заняттях, які проводяться викладачами та аспірантами юридичного факультету; матимуть змогу ознайомитися з діяльність студентських організацій юридичного факультету; отримають сертифікати про навчання у «Школі юного правника», – розповіли в облдержадміністрації.

«Навчання триватиме упродовж трьох місяців, з березня до травня 2018 року. Заняття відбуватимуться щосуботи (три уроки по 45 хвилин) на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка. Навчання у «Школі юного правника» – безкоштовне. Організатори– Львівський національний університет імені Івана Франка, Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки, Центр неперервної освіти. Детальнішу інформацію можна отримати за адресою: Львів, вулиця Січових Стрільців, 16, кім.103 (Центр неперервної освіти), або за телефонами (032) 239-44-89, 067-70-599-62, e-mail: cno-ipodp@ukr.net», – повідомили в прес-службі Львівської міськради облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу