«Школа успішної молоді» запрацює у Львові 18-го вересня

17:20 13 вересня 2018 р.

  • 0
  • 855


Фото: facebook.com/ShkolaUM

В облдержадміністрації запевнили, що 18 вересня розпочне свою роботу «Школа успішної молоді» – серія інтерактивних тренінгів для студентів першого курсу.

Про це повідомили в четвер, 13 вересня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «У межах школи відбудуться тренінги з трьох напрямків: фінансова грамотність, емоційна компетентність та психологія стосунків. Кожен курс, тривалістю один місяць, охоплюватиме сім-вісім зустрічей з професійними тренерами, які допоможуть молоді навчитися мудро розпоряджатися власними коштами, переживати та ефективно виражати свої емоції, будувати якісні стосунки з ближніми».

«Мета проекту – заповнити прогалини в освіті студентів вищих навчальних закладів першого та другого рівня акредитації та прищепити їм навички у цих сферах. Проект реалізовує ЛОГО «Місток» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА в рамках конкурсу проектів обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки. Тренінги відбуватимуться щовівторка та щочетверга з 15:00 до 16:30. Місце поведення – площа Данила Галицького, 8, Львів, конференц-зал Львівського вищого професійного училища харчових технологій», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:20 20 лютого 2019 р.

У Львові призупинили навчання в трьох школах і ліцеї

У зв'язку з тим, що рівень захворюваності серед школярів на грип та ГРВ зберігається, прийнято рішення призупинити навчальний процес в ще одному навчальному закладі Львова.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 411

18:00 19 лютого 2019 р.

У Львові призупинили навчання в чотирьох закладах освіти

У зв'язку з тим, що рівень захворюваності серед школярів на грип та ГРІ зберігається, прийнято рішення призупинити навчальний процес у чотирьох навчальних закладах Львова, де рівень відсутності учнів вищий за 20%.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 396

20:45 18 лютого 2019 р.

У дев’ятьох навчальних закладах Львова призупинили навчання

У зв'язку з тим, що рівень захворюваності серед школярів на грип та ГРІ зберігається, прийнято рішення призупинити навчальний процес у дев’ятьох навчальних закладах міста.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 498

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація ГО "Великий Львів"

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Чорні технології на виборах Президента

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу