«Школа успішної молоді» запрацює у Львові 18-го вересня

17:20 13 вересня 2018 р.


Фото: facebook.com/ShkolaUM

В облдержадміністрації запевнили, що 18 вересня розпочне свою роботу «Школа успішної молоді» – серія інтерактивних тренінгів для студентів першого курсу.

Про це повідомили в четвер, 13 вересня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «У межах школи відбудуться тренінги з трьох напрямків: фінансова грамотність, емоційна компетентність та психологія стосунків. Кожен курс, тривалістю один місяць, охоплюватиме сім-вісім зустрічей з професійними тренерами, які допоможуть молоді навчитися мудро розпоряджатися власними коштами, переживати та ефективно виражати свої емоції, будувати якісні стосунки з ближніми».

«Мета проекту – заповнити прогалини в освіті студентів вищих навчальних закладів першого та другого рівня акредитації та прищепити їм навички у цих сферах. Проект реалізовує ЛОГО «Місток» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА в рамках конкурсу проектів обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки. Тренінги відбуватимуться щовівторка та щочетверга з 15:00 до 16:30. Місце поведення – площа Данила Галицького, 8, Львів, конференц-зал Львівського вищого професійного училища харчових технологій», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу