«Школа успішної молоді» запрацює у Львові 18-го вересня

17:20 13 вересня 2018 р.

  • 0
  • 531


Фото: facebook.com/ShkolaUM

В облдержадміністрації запевнили, що 18 вересня розпочне свою роботу «Школа успішної молоді» – серія інтерактивних тренінгів для студентів першого курсу.

Про це повідомили в четвер, 13 вересня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «У межах школи відбудуться тренінги з трьох напрямків: фінансова грамотність, емоційна компетентність та психологія стосунків. Кожен курс, тривалістю один місяць, охоплюватиме сім-вісім зустрічей з професійними тренерами, які допоможуть молоді навчитися мудро розпоряджатися власними коштами, переживати та ефективно виражати свої емоції, будувати якісні стосунки з ближніми».

«Мета проекту – заповнити прогалини в освіті студентів вищих навчальних закладів першого та другого рівня акредитації та прищепити їм навички у цих сферах. Проект реалізовує ЛОГО «Місток» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА в рамках конкурсу проектів обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки. Тренінги відбуватимуться щовівторка та щочетверга з 15:00 до 16:30. Місце поведення – площа Данила Галицького, 8, Львів, конференц-зал Львівського вищого професійного училища харчових технологій», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:00 20 вересня 2018 р.

У міськраді затвердили програму «Львів науковий»

На сесії ЛМР затвердили програму «Львів науковий» на 2018-2019 роки, яка передбачає комплекс заходів, скерованих на розвиток та промоцію Львова як осередку освіти та науки, важливих наукових відкриттів, розвитку передових технологій та інновацій.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 366

13:00 20 вересня 2018 р.

У Львові розпочалася конференція бджолярів

У межах III Міжнародного форуму «Медова осінь на Львівщині, 2018. Прикордонні зустрічі», яка триватиме до 22 вересня в Інституті біології тварин НААН, розпочала роботу наукова конференція «Бджільництво як основа сталого розвитку аграрного сектору України та Польщі в контексті правил Європейського Союзу».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 1077

ВІДЕОКАНАЛ