Щоби вступити на магістратуру юридичного факультету ЛНУ, треба скласти ЗНО

13:54 9 червня 2016 р.

Для того, щоби цього року вступити на магістратуру на спеціальність «правознавство» до Львівського національного університету імені Івана Франка, потрібно пройти процедуру ЗНО.

Про це сьогодні, 9 червня, під час інтерв'ю-прес-конференції на тему:

«Як ЗНО реформує систему освіти, а як освітня система профанує ЗНО?», що відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

За її словами, це буде експеримент згідно з наказом Міністерства освіти та науки України. Участь у ньому візьмуть, крім львівського вузу, ще дев’ять вузів в Україні.  

- Учасники повинні зареєструватися до 18 липня. Сам іспит пройде 23 липня у спеціально визначних пунктах, - каже Лариса Середяк. 

Вона наголошує, що програму іспиту для майбутніх магістрів з правознавства розробляла робоча група з кількох вищих навчальних закладів.  Вона містить питання зі спеціальності та з англійської мови. 

- У Львівській області на це тестування очікується до семиста осіб. За результатами роботи, ці студенти, випускники бакалаврату, матимуть право вступати в один із дев’яти вузів, які беруть участь у експерименті.  Це – в Чернівецькому національному університеті, в Одеській юридичній академії , Одеському національному морському університеті, Полтавському юридичному інституті, в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого та ще чотири київських вузи, - перелічує директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. 

Лариса Середяк також зізналася, що вже ознайомилася з програмою з англійської мови, яку складатимуть юристи-бакалаври. 

- Якщо чесно, то вона мене здивувала. Програма ЗНО для вступу до магістратури з англійської мови така сама, як програма для випускників середніх шкіл, - каже вона. 

 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

17:42 6 квітня 2021 р.

Рейтинг компактних смартфонів 2021 року

Останні кілька років простежується тенденція на збільшення дисплеїв смартфонів: виробники навіть придумали гнучкі гаджети з діагоналями більше 7 дюймів.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу