Сайт Львівської ОДА уже доступний для людей із вадами зору

10:18 17 листопада 2016 р.

Відсьогодні, 17 листопада, особи з вадами зору зможуть вільно ознайомлюватись з усією інформацією, яка розміщена на офіційному веб-порталі Львівської обласної державної адміністрації.

Про це повідомили в четвер, 17 листопада, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували, що спеціально розроблений модуль дає змогу незрячим людям у зручній для них формі отримувати інформацію із сайту. Зокрема, ресурс «loda.gov.ua» адаптували для правильної роботи програм – синтезаторів мови, з’явились й додаткові можливості змінювати шрифти та кольори тла.

Про це повідомила керівник департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Марія Вагіла. За її словами, додатковий модуль для незрячих виготовив розробник сайту «Бренд-А», за консультаційної підтримки Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Національного університету «Львівська політехніка», а кошти на оновлення сайту обласної державної адміністрації передбачені в обласній програмі «Електронна Львівщина» на 2015-2017 роки».

Для того, щоб увійти у спеціальний режим роботи інтернет-ресурсу «loda.gov.ua», слід натиснути на відповідну іконку у шапці сайту, або застосувати комбінацію клавіш «ctrl+q». Для переходу у звичний режим слід повторити це.

dailylviv.com

До теми

23:12 27 липня 2021 р.

Скоро до школи: Львівщина хоче купити через аукціон 54 автобуси Школярик

На засіданні депутатської комісії Львівської облради з питань освіти, науки та інновацій заступник голови Львівської ОДА Іван Собко проінформував про стан використання державних освітніх субвенцій, а також про стан виконання програми розвитку освіти в області.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу