Різновиди та переваги складських стелажів

17:20 25 травня 2023 р.

Фото до новини

Складські стелажі є невіддільною частиною ефективного зберігання товарів та матеріалів на складах. Вони дозволяють максимально використовувати доступний простір, забезпечуючи зручний доступ до товарів та оптимізуючи роботу складського простору. У цій статті розглянемо різновиди складських стелажів та їх переваги.

Основні типи стелажів

Існує декілька різновидів цього обладнання, тому дуже важливо вибрати саме ті стелажі для складу, які повністю задовольнять ваші вимоги. Розглянемо їх більш детально.

  1. Поличкові моделі. Вважаються найпоширенішим типом стелажів для складу. Вони складаються з горизонтальних полиць, які можуть бути встановлені на різних рівнях. Полички можуть бути відрегульовані залежно від розміру товарів. Цей тип стелажів ідеально підходить для зберігання продукції невеликого розміру, такої як коробки, пакети, компоненти та інші дрібні предмети.
  2. Консольні. Використовуються для зберігання довгих та габаритних товарів, таких як труби, дошки, профілі та інші матеріали. Вони мають горизонтальні консолі, які виступають зі стійок та утримують товари. Цей тип обладнання дозволяє ефективно організувати зберігання продукції та забезпечити легкий доступ до неї.
  3. Палетні моделі. Призначені для зберігання великогабаритних товарів, які розміщуються на піддонах. Вони складаються з вертикальних стійок та горизонтальних балок, на які кладуться палети. Цей тип стелажів дозволяє ефективно використовувати простір та зберігати великі обсяги товарів.
  4. Мобільні моделі. Вони є ідеальним рішенням для оптимізації використання простору на складах з обмеженим місцем. Мобільні стелажні системи складаються з декількох рядів стелажів, які можуть зміщуватись вздовж шини. Цей механізм дозволяє переміщати полиці, відкриваючи лише один прохід у необхідному місці, тим самим звільняючи решту простору. Мобільні стелажі забезпечують максимальне використання доступного простору та полегшують організацію та пошук товарів.

Існують й інші моделі цього обладнання. Детальніше про них ви зможете дізнатися на сайтах компаній-виробників.

Стелажі

Переваги стелажів

У кожного типу цього обладнання є свої плюси. Загалом, до переваг можна віднести:

  1. Ефективне використання простору. Стелажі дозволяють створити багаторівневі системи зберігання, максимально використовуючи вертикальний простір складу.
  2. Зручний доступ. Завдяки поличкам на різних рівнях товари легко доступні та добре організовані.
  3. Добра вантажопідйомність. Сучасні системи здатні витримувати великі навантаження, що робить їх ідеальними для зберігання важких товарів та матеріалів.

Незалежно від типу стелажів, вони дозволяють підвищити ефективність та продуктивність роботи на складі. Зберігання товарів та матеріалів стає більш організованим, зменшується час пошуку товарів і покращується контроль за запасами. Крім того, використання стелажів допомагає зменшити ризик пошкодження товарів, підвищити безпеку на складі та покращити загальну ефективність роботи персоналу.

Якщо ви хочете купити надійні стелажні системи, то рекомендуємо вам звернутися у Форстор. Ви можете подивитися на реалізовані проєкти компанії по посиланню https://forstor.ua/ua/our-projects/ — там представлені стелажі будь-якої форми та вантажопідйомності.

Компанія Форстор — це відомий український виробник, котрий пропонує своїм клієнтам вигідні умови співпраці. На його рахунку понад 12 тисяч реалізованих проєктів різного рівня складності. Форстор надає офіційну гарантію на свою продукцію та консультує по всім питанням, допомагаючи клієнтам підібрати саме те обладнання, яке потрібно для їх складів.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

 

Останні новини