Ректор УКУ обраний на другу каденцію для пошуку коштів на розвиток університету (відео)

14:41 25 червня 2021 р.

Фото до новини

25 червня на засіданні Сенату Українського католицького університету шляхом таємного голосування сенатори УКУ обирали ректора університету. За одноголосним рішенням сенаторів, о. Богдан Прах продовжить очолювати Український католицький університет протягом наступного терміну.

О. Богдан Прах подав звіт за період свого ректорства і програму розвитку Університету під назвою «Будувати на міцних фундаментах». Про це повідомляє інформаційний відділ УКУ, пише Dailylviv.

Архиєпископ і митрополит Філадельфійський, президент Українського католицького університету владика Борис Ґудзяк, аргументуючи своє рішення про внесення кандидатури отця Богдана Праха на голосування Сенату, наголосив: «Я захоплений процесом виборів ректора: у світі, де відбуваються баталії за владу, брутальні кампанії – сьогодні відбувся дуже чіткий, прозорий і одноголосний процес консенсусу, зібрання і сопричастя спільноти навколо свого лідера. Отець Богдан представив звіт феноменального розвитку університету: за час його керівництва УКУ втричі зріс щодо кількості студентів, програм, будинків, викладачів. Відбулося утвердження принципів та основ Українського католицького університету, і отець Богдан уже має кандидата на свого наступника, якому він хоче передати владу і, передовсім, відповідальність. Бо бути ректором – це, передовсім, відповідальність: свідчити, служити, спілкуватися, бути в сучасний спосіб християнином-лідером у різних сферах – це спадщина отця Богдана Праха і це те, що він передає цілій спільноті та Україні».

Після запитань сенаторів до кандидата та обговорення його програми відбулося таємне голосування, підсумком якого стало обрання ректором УКУ на другу каденцію о. Богдана Праха.

З вересня 2013 року, після призначення владики Бориса Ґудзяка на служіння у Паризькій єпархії святого Володимира Великого, отець Богдан Прах перейняв відповідальність за Університет як виконувач обов’язків ректора. У 2016 році о. Богдана Праха обрали на першу каденцію ректорства.

Андрій Гундер, президент Американської торгівельної палати в Україні, голова Номінаційного комітету, сказав: «Ми радіємо, що о. Богдан буде лідером, який надалі керуватиме цим прекрасним університетом. Для УКУ важливо мати сильного очільника з міцним, утвердженим у суспільстві авторитетом. Отець Богдан зможе гідно продовжити все, що напрацював на цьому етапі. Тому сенатори одноголосно підтримали своїми рішеннями кандидатуру отця Богдана Праха. Ми бачимо ті зміни, які відбулися за останні п’ять років навколо: подивіться на ці приміщення, дух спільноти, викладачів, студентів. На наступне п’ятиріччя університет має чітку стратегію. Я думаю, що на цьому міцному фундаменті, який заклав митрополит Андрей Шептицький і Патріарх Йосиф Сліпий, університет буде розвиватися та зростати. Тому ми, сенатори, так оптимістично дивимося у майбутнє».

Наприкінці отець-ректор подякував усім за висловлену довіру: «Ми відважно мріємо і про це свідчить наша візія Університету в 2025 році... Ми розраховуємо на підтримку сенаторів як провідників нашої наступної кампанії з пошуку коштів на розвиток Університету та реалізацію Стратегії 2025 “Університет, який служить”. Лише за вашої дієвої підтримки і лідерства ми можемо бажати великого».

9,5 млн грн пожертвували УКУ на благодійному вечорі

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів