Рейтинг виробників міжкімнатних дверей

10:27 23 липня 2020 р.

Фото до новини

Обираючи міжкімнатні двері, легко розгубитися. Великий вибір конструкцій, матеріалів, з яких вони зроблені, та кольорових рішень призводять до замішання. Поруч із зовнішнім аспектом важливу роль грає якість та показники зносостійкості. Саме тому в першу чергу варто обирати товар, відштовхуючись від репутації виробника.

Рейтинг популярності компаній, що спеціалізуються на виготовленні якісних міжкімнатних дверей, допоможе визначитись з найкращим варіантом. Враховуючи показники загального статичного аналізу та інформацію, надану салоном дверей та підлоги Стардизайн, пропонуємо ознайомитись з відомими брендами. Завдяки плідній співпраці магазину з українськими виробниками можна авторитетно заявити про обізнаність у цій сфері та неупередженість аналітики.

1

Критерії оцінювання компаній

При виборі виробника міжкімнатних дверей варто опиратись на кілька ключових моментів.

 • Відгуки покупців – найбільш об’єктивна оцінка продукції. Критика або похвала свідчать про якість товарів, їх відповідність заявленим характеристикам, співвідношення очікувань з реальністю.
 • Використовувані технології – прямий доказ охайності, зносостійкості й добротності виробів. Новітні методи склеювання та нанесення шарів дозволяють отримати міцні міжкімнатні двері.
 • Матеріали – один з основних показників якості та безпечності. Натуральна сировина, гіпоалергенні склади клею свідчать про відсутність шкоди для здоров’я. Натомість дешеві матеріали можуть погіршити здоров’я через небезпечні випаровування. А використання неякісної фарби здатне швидко зіпсувати зовнішній вигляд дверей.
 • Асортимент продукції – візитна картка виробника. Чим більше вибір різноманітних конструкцій, тим краще репутація бренду.

До інших критеріїв оцінки належать тривалість роботи компанії на ринку, варіанти обробки деревини й середня вартість виробів. Усі ці параметри безпосередньо впливають на функціональність, експлуатаційний термін та зовнішній вигляд міжкімнатних конструкцій.

2

ТОП-10 українських виробників дверей

Окрім відомих іноземних компаній, в Україні представлені чудові вітчизняні виробники, що створюють якісні товари за європейськими стандартами. Найбільш гучною десяткою вважаються такі бренди:

 1. RODOS (Київ);
 2. FADO (Дніпро);
 3. OMIC (Харків);
 4. ART-DOOR (Дніпро);
 5. New Style (Херсон);
 6. Папа Карло (Харків);
 7. Terminus (Калинівка, Вінницька область);
 8. WoodOK (Харків);
 9. Формет (Одеса);
 10. Неман (Гребінки, Чернігів).

3

Список складають компанії, що виготовляють міжкімнатні двері у різних стилях. Пропонують широкий вибір моделей, а також сучасні дизайнерські рішення. Починає список ТМ RODOS, яка випускає конструкції з кількома видами покриттів (ПВХ, шпон, лакофарбова основа). Асортимент фабрики дає можливість гарантовано обрати оптимальний варіант, найбільш відповідний типу приміщення.

Якщо говорити про двері бренду FADO, мова йде про вироби з масиву сосни та натурального дубового шпону. Продукція характеризується витонченим й водночас розкішним дизайном, влучним поєднанням декоративних частин та скляних вставок. Компанія пропонує моделі з різним напрямком візерунку дерева, що грайливо відтіняє основну ідею композиції.

4

Бренд дверей OMIC спеціалізується на випуску великої кількості конструкцій, регулярно оновлюючи колекцію. На сьогодні кількість моделей перевищує цифру 100.

Українські виробники дверей середнього сегмента

Сучасність форм притаманна для продукції ТМ ART-DOOR. За 15 років існування на ринку компанія успішно задовольняє потреби масового споживача. Пропонує вироби в діапазоні від 1000 до 5000 грн.

5

До рейтингу народних улюбленців також належать товари бренду Новий Стиль, що стартував як виробник бюджетних міжкімнатних дверей. Сьогодні асортимент включає конструкції з якісним ПВХ покриттям, яке можна прийняти за натуральний шпон. Схожий напрямок обирає й компанія Папа Карло, пропонуючи класику в найкращому варіанті.

Terminus – одна з найрозповсюдженіших марок в країні, відома недорогими й водночас якісними виробами. А для цінителів сучасних моделей можна розглянути продукцію Харківської фабрики WoodOK. Її відрізняє добротність, надійність та довговічність.

Одеська компанія Формет стрімко увірвалась на ринок міжкімнатних дверей й сьогодні впевнено займає позицію успішного виробника. Асортимент представлений простими конструкціями та сучасними моделями солідного формату для шикарних маєтків. Й наостанок цікавим варіантом є вироби фабрики Неман, яка виготовляє двері з дуже зносостійким покриттям. Товари мають міцний торець, тому можуть застосовуватись у складних умовах.

Інколи важко зробити правильний вибір. В таких ситуаціях можна звернутись до незацікавленої сторони, яка пов’язана з більшістю виробників. Тож, для окремих випадків ідеальним порадником здатен стати продавець міжкімнатних дверей, такий як салон Стардизайн, що у Львові.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів