Питання передислокації факультетів військової академії зі Львова закрите

15:35 21 червня 2017 р.


Фото: ipress.ua

Колишній міністр оборони Анатолій Гриценко запевнив: «У Львові можуть заспокоїтися, жодного скорочення чи зменшення кількості курсантів, тим більше – передислокації окремих навчальних підрозділів у інші міста (Одесу, Суми, Харків) – не планується і не буде!».

Колишній міністр оборони Анатолій Гриценко повідомив сьогодні, 21 червня: «Зранку зустрівся з міністром оборони Степаном Полтораком. Обговорили пропозиції щодо вдосконалення підготовки офіцерів у військових навчальних закладах Міноборони. Сухий підсумок: у Львові можуть заспокоїтися, жодного скорочення, чи зменшення кількості курсантів, тим більше передислокації окремих навчальних підрозділів у інші міста (Одесу, Суми, Харків) – не планується і не буде!».

«Навпаки – Міноборони планує збільшення набору, збільшення фінансування і розгортання на базі львівської Національної академії Сухопутних військ нових сучасних навчальних комплексів. Паралельно планується збільшення набору курсантів для підготовки інженерів-танкістів на військовому факультеті танкових військ у Харкові, де вони готуються і сьогодні, але це жодним чином не пов'язано з роботою Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львові», – запевнив також екс-міністр.

«Статус академії як видового навчального закладу з нинішнім переліком спеціальностей підготовки залишається незмінним. Міністр вболіває за підготовку професійних кадрів абсолютно щиро і не налаштований на конфліктні непродумані рішення, ні у Львові, ні в інших містах, де дислокуються військові навчальні заклади. Питання закрите», – поінформував також сьогодні, 21 червня, колишній міністр оборони Анатолій Гриценко на сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

23:12 27 липня 2021 р.

Скоро до школи: Львівщина хоче купити через аукціон 54 автобуси Школярик

На засіданні депутатської комісії Львівської облради з питань освіти, науки та інновацій заступник голови Львівської ОДА Іван Собко проінформував про стан використання державних освітніх субвенцій, а також про стан виконання програми розвитку освіти в області.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу