Президент відзначив преміями молодих львівських науковців

17:30 22 листопада 2016 р.

В облдержадміністрації повідомили про те, хто зі вчених отримуватиме президентські премії й за що.

У прес-службі обласної державної адміністрації повідомили сьогодні, 22 листопада, що вісьмом молодим вченим зі Львівської області присуджено премії Президента. Зокрема, за роботу «Комп'ютерне моделювання контактної взаємодії пружних тіл комбінованими адаптивними обчислювальними схемами» відзначено представників Львівського національного університету імені Івана Франка – кандидата фізико-математичних наук, доцента Юрія Ящука та кандидата фізико-математичних наук, асистента Андрія Стягара.

Ще четверо представників Франкового університету отримають президентські премії за роботу «Фізичні системи та їх еволюція від планківських масштабів до масштабів Всесвіту». Зокрема, премії присудили кандидатові фізико-математичних наук, доцентові Миколі Стецку, кандидатові фізико-математичних наук, старшому науковому співробітникові астрономічної обсерваторії Ользі Сернієнко, кандидатові фізико-математичних наук, молодшому науковому співробітникові Андрію Кузьмаку та аспірантові Христині Гнатенко.

За роботу «Основи технології гетерогенно-каталітичного синтезу акрилатних мономерів методом альдольної конденсації» відзначили кандидата технічних наук, докторанта Національного університету «Львівська політехніка» Романа Небесного. А кандидат технічних наук, асистент Національного університету «Львівська політехніка» Ольга Лозинська стала володаркою президентської премії за роботу «Математичні методи та прикладні інформаційні технології моделювання, перекладу та навчання для української жестової мови».

Загалом преміями було відзначили 94 молодих вчених України в галузі науки і техніки. Як інформував «ЩЛ», Президент України преміював молодих львівських науковців.

dailylviv.com

До теми

12:25 21 липня 2021 р.

3000 кв метрів на вул. Князя Романа у Львові перетворять на інноваційний науковий парк

Інноваційний науковий парк Львівської політехніки, за адресою - вулиця Князя Романа у Львові, є найбільшим розвитковим проєктом, який фінансується цьогоріч за кошти Державного фонду регіонального розвитку на Львівщині. І його реалізація вже стартувала. Наразі у приміщенні на понад 3000 квадратних метрів тривають демонтажні роботи та збільшують потужність електромереж.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу