Президент України нагородив львівських науковців

17:40 17 травня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У п’ятницю, 17 травня,у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулось урочисте засідання представників наукової громадськості Львівщини.

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: Відповідно до указу Президента України Петра Порошенка очільник Львівщини вручив державні нагороди науковцям області. Зокрема, орденом «За заслуги» ІІ ступеня нагородили декана факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка Маркіяна Мальського.

«Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня відзначили проректора Львівського торговельно-економічного університету Степана Гелея. Звання «Заслужений працівник освіти України» присвоїли завідувачеві кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн  Львівського університету Степану Качарабі, завідувачеві кафедри Національного університету «Львівська політехніка» Антону Маліновському, завідувачеві кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка Василю Репецькому», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Звання «Заслужений юрист України» присвоїли завідувачеві кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка Павлу Гуралю. Почесною грамотою Кабінету Міністрів України відзначили заступника директора Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок з наукової роботи Віктора Музику. Окрім того Олег Синютка відзначив науковців подяками та грамотами облдержадміністрації», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

17:25 24 листопада 2021 р.

На Львівщині студентам дають вісім видів премій, але всі - по 6 тисяч гривень

В університеті Франка сьогодні нагородили студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти, які брали участь у конкурсі на здобуття премії. Премії вручали у галузі природничих і технічних наук. Грошові винагороди та відзнаки отримали дві сотні студентів із різних закладів Львова. Сума кожної премії - 6000 грн.

Рубрика: Наука і техніка

09:21 22 листопада 2021 р.

Сьогодні до школи повернулись учні, але у Львові й далі фіксують досить високу смертність,- Москаленко

Сьогодні до школи повернулись учні і молодших, і старших класів. Але у Львові й далі фіксують досить високу смертність серед мешканців.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу