Працівники львівських шкіл вчаться ефективному управлінню

17:05 6 грудня 2018 р.

  • 0
  • 387


Фото: city-adm.lviv.ua

Управління персоналом в рамках програми навчання для працівників ЛМР організувало навчання з ефективного управління для працівників львівських шкіл.

Сьогодні лекцію про ефективне управління прочитав Павло, президент Київської школи економіки, засновник Школи управління УКУ Шеремета. Учасників заходу також привітав міський голова Львова Андрій Садовий, який наголосив на важливості розвитку і навчання самих вчителів.

Участь у навчаннях беруть працівники восьми шкіл Львова. Зокрема – Школі східних мов та бойових мистецтв Будокан, СЗШ №54, СЗШ №72, СЗШ №65, СЗШ №20, Львівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №82, середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №55 Львова та Львівської академічної гімназії при «Львівській політехніці».

Навчання складається зі шести модулів. Спікери — Павло Шеремета, Сергій Потапов, Михайло Колісник, Сергій Гвоздьов, Анна Власова, Ярина Ключковська.

Про це повідомили в четвер, 6 грудня, в прес-службі Львівської міськради

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:00 10 грудня 2018 р.

Міністр освіти проінспектувала навчально-практичний центр у Львові

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич ознайомилася в понеділок, 10 грудня, з роботою нового навчально-практичного центру, відкритого в листопаді на базі Львівського міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 414

14:15 7 грудня 2018 р.

Львівська міськрада дофінансує 11 приватних навчальних закладів

У п’ятницю, 7 грудня, на засіданні виконавчого комітету міськради ухвалили рішення «Про затвердження переліку закладів освіти Львова приватної форми власності, яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету Львова, та суми фінансової підтримки за вересень-грудень 2018 року».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 453

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Секс за згодою

Рубрика: Кримінал

Велфур дебютує на Львівщині

Рубрика: Економіка

ОТГ проти сучасного рабства

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гібридна опозиція і воєнний стан

Рубрика: Політика

Нововведення в рахунках за спожитий газ

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу