Працівники львівських шкіл вчаться ефективному управлінню

17:05 6 грудня 2018 р.

  • 0
  • 624


Фото: city-adm.lviv.ua

Управління персоналом в рамках програми навчання для працівників ЛМР організувало навчання з ефективного управління для працівників львівських шкіл.

Сьогодні лекцію про ефективне управління прочитав Павло, президент Київської школи економіки, засновник Школи управління УКУ Шеремета. Учасників заходу також привітав міський голова Львова Андрій Садовий, який наголосив на важливості розвитку і навчання самих вчителів.

Участь у навчаннях беруть працівники восьми шкіл Львова. Зокрема – Школі східних мов та бойових мистецтв Будокан, СЗШ №54, СЗШ №72, СЗШ №65, СЗШ №20, Львівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №82, середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №55 Львова та Львівської академічної гімназії при «Львівській політехніці».

Навчання складається зі шести модулів. Спікери — Павло Шеремета, Сергій Потапов, Михайло Колісник, Сергій Гвоздьов, Анна Власова, Ярина Ключковська.

Про це повідомили в четвер, 6 грудня, в прес-службі Львівської міськради

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:00 14 лютого 2019 р.

У Львівському університеті відкриють ІТ-лабораторію

У п’ятницю, 15 лютого, о 12:00 у навчальному корпусі Львівського національного університету імені Івана Франка на вулиці Драгоманова розпочнеться відкриття ІТ-лабораторії «Infopulse Data Science & Machine Learning Lab» за сприяння компанії «Infopulse» і «Львівського «ІТ Кластеру».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 618

16:48 14 лютого 2019 р.

У Львові розпочали відбір на навчання у ВНЗ ДСНС

Психологи Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області проводять психологічний відбір кандидатів на навчання у ВНЗ ДСНС.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 537

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Незалежність без декларативності

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Чорні технології на виборах Президента

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу