Працівники львівських шкіл вчаться ефективному управлінню

17:05 6 грудня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Управління персоналом в рамках програми навчання для працівників ЛМР організувало навчання з ефективного управління для працівників львівських шкіл.

Сьогодні лекцію про ефективне управління прочитав Павло, президент Київської школи економіки, засновник Школи управління УКУ Шеремета. Учасників заходу також привітав міський голова Львова Андрій Садовий, який наголосив на важливості розвитку і навчання самих вчителів.

Участь у навчаннях беруть працівники восьми шкіл Львова. Зокрема – Школі східних мов та бойових мистецтв Будокан, СЗШ №54, СЗШ №72, СЗШ №65, СЗШ №20, Львівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №82, середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №55 Львова та Львівської академічної гімназії при «Львівській політехніці».

Навчання складається зі шести модулів. Спікери — Павло Шеремета, Сергій Потапов, Михайло Колісник, Сергій Гвоздьов, Анна Власова, Ярина Ключковська.

Про це повідомили в четвер, 6 грудня, в прес-службі Львівської міськради

dailylviv.com

До теми

13:12 22 жовтня 2021 р.

Погіршення епідеміологічної ситуації: дистанційне навчання до середини листопада

Через погіршення епідеміологічної ситуації з COVID-19, врахувавши консультації Міністерства охорони здоров’я України, МОН рекомендує запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада закладам фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти усіх форм власності та сфер управління

Рубрика: Наука і техніка

12:44 20 жовтня 2021 р.

Український бізнесмен Макс Поляков розповів про освоєння космосу та власну мету

Макс Поляков, український власник космічної компанії Firefly Aerospace, дав інтерв’ю журналістам. У ньому він розповів про своє становлення як бізнесмена, діяльність власних компаній та про подальше освоєння космосу.

Рубрика: Наука і техніка

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу