Посол Франції вручила орден львів’янину

10:30 18 жовтня 2016 р.


Фото: zik.ua

Професора Національного університету імені Івана Франка Романа Помірка нагороджено за розвиток і розповсюдження французької мови в регіоні та Україні.

Як повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі Національного університету імені Івана Франка, посол Франції в Україні Ізабель Дюмон вручила під час свого офіційного візиту до Львова «Орден Офіцера Академічних Пальм» завідувачеві кафедри французької філології й викладачу французької та іспанської мов цього вищого навчального закладу Роману Помірку. Дипломат запевнила, що діяльність академіка АН Вищої школи України, кавалера ордена Ярослава Мудрого, професора Романа Помірка має важливе значення не тільки для кафедри французької філології, але є вагомим внеском для викладачів і студентів Львівського університету.

Ізабель Дюмон пояснила Роману Помірку: «Ви завжди залишалися вірним Львівському університету, ви присвятили йому все життя і свою кар’єру, залишилися вірним формуванню українських студентів, сприяючи таким чином розвитку й розповсюдженню французької мови у Вашому регіоні й Україні».

«Орден Академічних Пальм» – нагорода Франції за заслуги в освіті і науці. Нині цим орденом можуть бути нагороджені як викладачі і члени викладацького співтовариства, так і особи, які зробили значний вклад в народну освіту, а також іноземні піддані й французи, які мешкають за межами Франції, однак активно сприяють поширенню французької культури в інших країнах.

Кандидатури для нагородження розглядаються в Раді ордену Академічних пальм під головуванням міністра народної освіти Франції. У Раду, окрім міністра, входять один із членів Ради ордену Почесного легіону і глави інспекцій міністерства освіти.

Рішення приймаються більшістю голосів. Список нагороджених затверджує прем'єр-міністр Франції.

dailylviv.com

До теми

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

17:10 30 жовтня 2020 р.

У двох районах Львівщини навчатимуться дистанційно, інші вирішуватимуть самостійно

Оскільки дві території області - Пустомитівський і Сокальський райони потрапили до червоної зони, в понеділок навчання на цих територіях відбуватиметься дистанційно.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу