Порядок під час проведення ЗНО на Львівщині забезпечуватимуть сьогодні правоохоронці

09:24 24 квітня 2015 р.


Фото: dso.gov.ua

Як повідомили в п’ятницю в прес-службі обласного управління МВС, міліція забезпечуватиме правопорядок поблизу приміщень, де буде проводитися зовнішнє незалежне оцінювання, й на територіях пунктів тестування, а також подбає про цілісність та збереження тестових матеріалів.

У прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) Львівського обласного управління МВС повідомили сьогодні, 24 квітня:

«З 24 квітня на Львівщині розпочинається зовнішнє незалежне оцінювання знань осіб, котрі виявили бажання вступити до вищих навчальних закладів України. Працівники міліції забезпечуватимуть правопорядок поблизу приміщень, де буде проводитися оцінювання.

Працівники міліції забезпечуватимуть громадський порядок на територіях пунктів тестування, а також цілісність та збереження тестових матеріалів. Крім того, правоохоронці проведуть заходи з метою унеможливлення фактів зловживання службовим становищем зі сторони осіб, котрі будуть спостерігати за проведенням тестування. Правоохоронці Львівщини готові до забезпечення громадського порядку під час проведення ЗНО та застерігають – будь-які правопорушення, виявлені під час проведення незалежного оцінювання знань, будуть негайно припинені».

Як інформував «ЩЛ», автомобілі з табличками ЗНО працівники ДАI будуть пропускати першочергово, а об 11.00 у пункти тестування вже нікого не впустять.

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу