Полярники розгорнули в Антарктиді прапор Львівщини

10:15 25 квітня 2019 р.

  • 0
  • 795


Фото: loda.gov.ua

Керівник 24-ї української експедиції, львів’янин Ігор Дикий, розгорнув в Антарктиді разом з іншими полярниками прапор Львівської області.

Про це повідомили в четвер, 25 квітня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Експедиція на Антарктиду розпочалась у другій половині березня і триватиме 12 місяців. Національний Антарктичний Науковий Центр отримав рекордну кількість заявок від охочих працювати наступний цілий рік на станції «Академік Вернадський».

«Дослідника Антарктиди, доцента кафедри зоології Львівського національного університету імені Івана Франка Ігоря Дикого обрали керівником експедиції. Львів’янин уже тричі був учасником українських антарктичних експедицій на станції «Академік Вернадський». Дослідник провів на холодному континенті два повних роки (дві зимівлі). Кожні відвідини шостого континенту Ігором Диким супроводжувались сходженням на гірські вершини. Він встиг підкорити гори Де-Марія, Мілл, Скот, Шеклтон та Пік Століття Пласту», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Команда зимівників 24-ї експедиції – 10 чоловіків та дві жінки (біолог Оксана Савенко і лікар Наталія Бабій). Восьмеро обраних членів експедиції вже хоча б раз зимували на станції, а четверо – новачки. Серед «старожилів» станції рекордсменом є Богдан Гаврилюк, для якого це повернення до Антарктиди має стати восьмим у житті. Четверо обраних спеціалістів вже нещодавно зимували разом (у 2015-2016 та 2017-2018 роках). Семеро спеціалістів – кияни та по одному зі Львову, Закарпаття, Харкова, Одеси та Херсонщини», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:20 24 травня 2019 р.

Львівська національна наукова бібліотека отримала сучасне обладнання

У п’ятницю, 24 травня, одна з провідних компаній у сфері комунікацій передала сучасне обладнання Львівській національній бібліотеці імені Василя Стефаника

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 465

14:30 24 травня 2019 р.

У Львові розпочався форум «Інноваційна весна»

У п’ятницю, 24 травня, у Львові розпочався форум «Інноваційна весна», мета якого– надихнути молодь реалізовувати свої ідеї та проекти і перетворювати їх у технологічно базовані стартапи.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 420