На Львівщині завершуються польові виходи курсантів (відео, оновлено)

20:45 23 листопада 2015 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Майбутні офіцери-танкісти приборкують грізну багатотонну техніку.

«На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки тривають інтенсивні польові заняття курсантів», – повідомили в міністерстві оборони України, де також поінформували:

«Курсанти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на навчально-тренувальному комплексі «Вербляни» виконували вправи стрільб зі штатного озброєння своїх бойових машин та стрілецької зброї. Не менш напружено відбувалися планові заняття на танкодромі академії.

Тут приборкують грізну багатотонну техніку майбутні офіцери-танкісти. Але, окрім керування танками, з цього навчального року до навчальних планів включено ще одне незвичне заняття під назвою «Водіння інших зразків техніки».

Адже як показує досвід АТО, у разі виходу з ладу їхньої основної машини, механікам-водіям доводиться керувати іншими зразками, такими як БТР, БМП чи МТЛБ. Ще одним цікавим, але водночас і складним завданням для курсантів-танкістів було заняття із завантаження танка на 50-тонний напівпричіп».

Про це повідомили сьогодні, 19 листопада, в прес-службі міністерства оборони України, де також опублікували фотографії з полігону. Натомість у львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розповіли в четвер:

«На Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ підходять до завершення польові виходи курсантів. Майбутні офіцери-танкісти та фахівці по роботі із особовим складом на навчально-тренувальному комплексі «Вербляни» виконували вправи стрільб зі штатного озброєння своїх бойових машин та стрілецької зброї.

Для випускниці Академії курсанта Анни Скобелєвої це далеко не перший польовий вихід. Вона поділася враженнями: Ми вже не вперше стріляємо зі штатного озброєння БМП та БТР, тому я впевнено себе почуваю. Але все ж таки невелике хвилювання є, адже до того всі вправи я виконувала на БМП-2, а нині доведеться стріляти з озброєння БМП-1. Втім, спостерігаючи, як впевнено діють мої товариші, сподіваюся, що і я виконаю це завдання успішно».

За словами ще одного випускника курсанта Євгенія Голоднюка важко не було, адже це по суті, останній польовий вихід перед випуском. Він також розповів: Загалом у нас зараз тривають методичні заняття, втім ще будемо виконувати практичні вправи із ПКМ та АГС-17. Я переконаний, що готовий до виконання своїх майбутніх посадових обов’язків. Ми є першим набором за цим фахом, і саме знання військової техніки для майбутніх заступників механізованих підрозділів по роботі з особовим складом є надзвичайно важливим».

Не менш напружено відбувалися планові заняття на танкодромі Академії. Тут приборкують грізну багатотонну техніку майбутні офіцери-танкісти. Але, окрім керування танками, із цього навчального року до навчальних планів включено ще одне незвичне заняття під назвою «Водіння інших зразків техніки».

«Це нове заняття, – пояснив керівник заняття капітан Андрій Блажко. – Адже, як показує досвід АТО, у разі виходу із ладу їхньої основної машини, механікам-водіям доводиться керувати іншими зразками, такими як БТР, БМП чи МТЛБ».

Звичайно, на початках майбутнім танкістам під час проведення цього заняття досить складно. Курсант Сергій Земляков розповів: «Зрозуміло, що мені як танкісту, важче керувати бронетранспортером. Втім, за досвідом проведення АТО, я знаю, що ці отримані знання мені можуть знадобитися у бою, тому і ставлюся до цих занять із усією відповідальністю».

Ще одним цікавим, але водночас і складним завданням для курсантів-танкістів було заняття із завантаження танка на 50-тонний напівпричіп. Курсант Олександр Охримчук розповів після виконання завдання: «Сьогоднішні заняття через погодні умови були нелегкими, адже через дощ у тріплекс було мало що видно. Окрім майстерності механіка-водія, який зі свого місця мало що бачить, тут велика відповідальність лежить на тому, хто керує завантаженням та подає сигнали».

Вже за кілька днів курсанти повернуться до пункту постійної дислокації. А наступні польові виходи для майбутніх офіцерів розпочнуться навесні 2016 року».

Про це повідомили на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фотографії з полігону.

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу