Роман Благута очолив Львівський університет внутрішніх справ

13:10 26 грудня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівського обласного управління поліції

У понеділок, 26 грудня, під час засідання ректорату Львівського державного університету внутрішніх справ відбулося представлення нового ректора цього вищого навчального закладу.

Наказ про призначення полковника Романа Благути на посаду ректора Львівського державного університету внутрішніх справ оголосив заступник директора департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС та начальник його управління професійної освіти та науки Олександр Користін. Він також привітав новопризначеного очільника та побажав усіх гараздів і нових звершень. 

Своєю чергою, полковник Роман Благута запевнив: «Я дякую за висловлену довіру, це певним чином аванс. Наголошую на тому, що хто б не був ректором, без особового складу, без колег і без друзів ніяке правильне починання не може бути вчасно та якісно завершене. Тому я сподіваюсь на підтримку колективу. Роботи буде багато, але я впевнений, що тут усі на своїх місцях, і ми впораємось з усіма завданнями!».

Про це повідомили сьогодні, 26 грудня, в прес-службі Львівського обласного управління поліції , де також поінформували, що Роман Ігорович Благута народився 3 серпня 1977 року у Львові, де закінчив у 1998-му інститут внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України. По завершенню навчання майже три роки працював на посаді слідчого Личаківського районного відділу ЛМУ УМВС України у Львівській області.

А з 2001 року Роман Благута продовжив службу в органах внутрішніх справ на різних посадах рідного навчального закладу – спершу викладача кафедри кримінального процесу та криміналістики, а далі – старшого викладача, доцента та начальника. З листопада 2014 року кандидат юридичних наук Роман Благута був першим проректором Львівського державного університету внутрішніх справ.

dailylviv.com

До теми

14:35 16 січня 2021 р.

Школи перевірятимуть на якість дистанційного навчання

Державна служба якості освіти здійснить моніторинг діяльності закладів загальної середньої освіти, зокрема, щодо якості освіти під час дистанційного навчання. Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Рубрика: Наука і техніка

12:38 6 січня 2021 р.

Пробне ЗНО-2021: найбільше абітурієнтів обрали тести з математики, найменше - з французької мови

За даними Українського центру оцінювання якості освіти, за перший день реєстрації (5 січня) для проходження пробного ЗНО електронну реєстраційну форму заповнили 1157 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу