Початкові класи «Нової української школи» у Львові отримають нове обладнання

15:10 15 травня 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: unian.ua

Депутати Львівської міськради погодили на засіданні постійної комісії гуманітарної політики ЛМР титульний список закупівлі музичних інструментів, комп'ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів «Нової української школи», видатки на які у 2019 році планується проводити за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова.

Про це повідомили на інформаційному портал депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «На закупівлю музичних інструментів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів «Нової української школи» у Львові отримали 2019 року з обласного бюджету один мільйон 700 тисяч гривень. Ще два мільйон 815 тисяч гривень надала на ці потреби Львівська міська рада. За ці кошти у кожен з 311 початкових класів Львова буде закуплено обладнання».

Голова постійної комісії гуманітарної політики ЛМР Тетяна Іванів зазначила: «Кожна школа отримає кошти і визначатиме, що купувати для кожного початкового класу. На один комплект буде скеровано 14, 5 тисячі гривень. Якщо у школі є комп’ютери, то їх їй зараз не потрібно і вона закупить, для прикладу, музичні інструменти для початкових класів, а якщо не вистачає комп’ютерів, тоді зможе придбати їх за виділені кошти. Усе визначатимуть школи відповідно до своїх потреб».

dailylviv.com

До теми

14:11 23 вересня 2021 р.

Завтра у Львові спецбригади почнуть перевірку закладів освіти на достовірність інформації про вакцинацію (відео)

Освітні заклади Львова продовжують працювати у звичному форматі. Відучора кількість вакцинованих працівників освітньої сфери збільшилась на 10%. Також значно збільшилась кількість шкіл, де вже 80% працівників є вакцинованими. А вже завтра спеціальні бригади розпочнуть перевірку освітніх закладів на достовірність інформації про вакцинацію працівників.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу