Пластуни Львівщини отаборилися одразу в чотирьох місцях

10:29 8 липня 2014 р.

Фото до новини


Фото: ukraine123.com

Про це повідомляє у вівторок прес-служба облдержадміністрації.

Як повідомила сьогодні, 8 липня, «Щоденному Львову» прес-служба облдержадміністрації, на Львівщині розпочалися одразу чотири юнацькі пластові табори. У повідомленні також йдеться:

«Упродовж 14 днів поблизу селища Славське в урочищі Гнилий Потік, Львівської області, пластуни осередку Новий Розділ організовують Обрядовий виховно-вишкільний табір  «Пори року». Табір має на меті розвиток молоді, її виховання та поглиблення знання молоді з історії України.

Учасники табору матимуть змогу поглинути з головою в історію нашої країни, відчути на собі всі етапи її творення, починаючи від Київської Русі та закінчуючи сьогоденням. Окрім історичної тематики, учасники практикуватимуться у куховаренні, картографії, виживанні серед природи.

Основною метою табору є оздоровлення пластової молоді та здобуття нею навиків самозарадності в природних умовах, набуття та засвоєння нових знань та вмінь, які будуть корисними в подальшому житті. Також метою є повернення до традицій предків, відтворення автентичних обрядів, збереження традицій українського народу у вигляді обрядового календаря.

Поблизу с.Стрільбичі, Старосамбірського р-ну розпочався Окружний виховно-вишкільний табір «Тінь лісу». Це базовий табір для дітей, які не мають навичок життя в природі, ніколи не відвідували пластові табори, тільки почали своє знайомство з організацією. Він орієнтований на популяризацію організації серед молоді й включає в себе стандартну пластову підготовку. Діти прослухають у таборі заняття з табірництва, куховаріння, картографії, мандрівництва, природознавства, самозарадністі, сигналізації, першої медичної допомоги.

А поблизу с. Східниця, Дрогобицького р-ну буде панувати мистецька атмосфера. Пластуни з Дрогобича мають там Окружний мистецький табір «Пленер- 2014» ім. Соломії Крушельницької.

Легенда табору сформована на ідеї події мистецького пленеру, де збираються різні митці і творять. Упродовж табору діти опановуватимуть теоретичні та практичні навики мистецьких ділянок. Вони спробують бути гончарами, живописцями, малярами, вишивальницями. Крім того, діти будуть проходити стандартну пластову програму, фізичну підготовку.

Перелік основних занять:

– малювання, вишивання, приготування українських страв;

– театральне мистецтво;

– значення мистецтва в українському побуті;

– майстерка по виготовленню ляльок-мотанок;

– пісенний конкурс ім. С. Крушельницької

Також у Сколівських Бескидах заховається ще одна велика група пластунів. Це Окружний мандрівний військово-патріотичний табір «Звитяга-2014». 25 юнаків і юначок відчують себе справжніми розвідниками і зануряться в епоху УПА.

Військово-патріотичний табір «Звитяга», окрім сталої пластової програми, матиме ще й  ряд важливих занять, пов’язаних з визначними постатями в історії УПА, зустрічей з воїнами УПА. Табір патріотичного спрямування, а також направлений на вдосконалення практичних навичок, здобуття  необхідних знань з мандрівництва.

Табори відбуватимуться за сприяння управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та МО «Пласт – Національна скаутська організація України».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів