Перший заступник Голови Верховної Ради вправлявся на Львівщині в стрільбі зі снайперської гвинтівки

12:00 23 червня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Міністерства оборони України

Віце-спікер парламенту Андрій Парубій ознайомився із структурою та можливостями Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ.

Перший заступник Голови Верховної Ради України ознайомився також у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки львівської Академії сухопутних військ із питаннями, які відпрацьовують військовослужбовці Національної гвардії України під час українсько-американського навчання «Фіарлес Гардіан – 2015». Разом із начальником Академії сухопутних військ генерал-лейтенантом Павлом Ткачуком Андрій Парубій відвідав заняття із тактики та медичної підготовки, а також поспілкувався із гвардійцями. 

У розмові він подякував їм за сумлінне виконання бойових завдань у зоні проведення АТО, а також подарував хлопцям тактичні рюкзаки та спортивні костюми.

Відвідавши Центральне містечко, Перший заступник Голови Верховної Ради України зустрівся також із представниками збройних сил Канади, які з вересня цього року розпочнуть навчання військовослужбовців Збройних Сил України.

В особі канадських військових він подякував усьому народу цієї країни за підтримку та надання необхідної допомоги для вітчизняного війська. Окрім цього, Андрій Парубій ознайомився із умовами організації побуту вояків, спробував їхн раціон харчування в їдальні й поділився враженнями від відвідування МЦМБ: «Сьогодні я можу стверджувати, що і бійці США, і канадські військовослужбовці надзвичайно задоволені тими умовами, які створила українська сторона, а також рівнем підготовки наших бійців. Наші іноземні колеги, як вони говорять, не лише вчать наших вояків, але й багато чому вчаться від них.

«На Академію покладено надзвичайно відповідальне завдання із забезпечення проведення міжнародних навчань «Фіарлес Гардіан – 2015», – розповів начальник Академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук. – Але це далеко не всі завдання, які виконує навчальний заклад. Адже буквально за місяць ми не лише забезпечуватимемо проведення навчань «Репід Трайдент – 2015», але й наші військовослужбовці братимуть у них активну участь».

Під час перебування на МЦМБ Перший заступник Голови Верховної Ради України відвідав також заняття, які нині тривають для військовослужбовців, мобілізованих до лав Збройних Сил України. Зокрема, Андрій Парубій побачив, як організована підготовка на ділянках військового стрільбища та полях родів військ, а також сам виконав вправи стрільб із снайперської гвинтівки Драгунова.

Про це повідомили сьогодні, 23 червня, в прес-службі Міністерства оборони України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:02 25 травня 2020 р.

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Сьогодні, 25 травня, розпочинається додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО, який триватиме до 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

20:43 22 травня 2020 р.

До ЗНО допускатимуть з температурою 37,2 градуси

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 градуси, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу