Першокурсники львівської військової академії проходять стройовий вишкіл

11:15 9 серпня 2017 р.


Фото: asv.gov.ua

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де зараз триває етап первинної військово-професійної підготовки для цьогорічних вступників, провели огляд-конкурс строю та пісні.

На одному із стройових плаців полігону курсанти-першокурсники продемонстрували свій стройовий вишкіл та згуртованість під час пересування у складі підрозділів та виконання стройових пісень. Заступник начальника табірного збору по роботі з особовим складом, підполковник Дмитро Богородицький, пояснив: «Стрій – це місце, де виховуються дисциплінованість та командний дух. Тож, окрім щоденних занять з предметів військової підготовки, ми намагаємось прищепити цим юнакам та дівчатам відчуття єдиного міцного колективу, надійного плеча товариша та усвідомлення взаємодопомоги».

За результатами огляду-конкурсу, перше місце посіла 6-а рота 3-го навчального батальйону. Другою стала 2-га рота 1-го навчального батальйону, а третє місце вибороли курсанти 3-ої батареї 2-го навчального дивізіону. Усі підрозділи-переможці отримали від керівництва табірного збору заслужені відзнаки та солодкі подарунки.

Про це повідомили сьогодні, 9 серпня, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Де також опублікували фоторепортаж із Міжнародного центру миротворчості та безпеки.

dailylviv.com

До теми

10:35 21 жовтня 2020 р.

Принцип роботи ВСІХ типів шліфувальних верстатів

Розібравши всі типи шліфувальних верстатів і зрозумівши, які задачі закриває той чи інший тип, ростеш, як профі! Ставай профі з нами! Читай статтю та мотай на вус ;)

Рубрика: Наука і техніка

11:14 15 жовтня 2020 р.

Навчальні заклади Львівщини ідуть на карантинні канікули, - комісія

Сьогодні, 15 жовтня, на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, 15 жовтня, розглянули питання щодо особливостей роботи закладів освіти в період адаптивного карантину.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу