Першокурсники львівської військової академії проходять первинну підготовку на полігоні

12:45 10 серпня 2017 р.


Фото: asv.gov.ua

Курсанти-першокурсники Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного урочисто складуть Військову присягу на вірність Українському народові 26 серпня.

У львівській військовій академії повідомили сьогодні, 10 серпня: «На полігоні Міжнародного центру миротворчості та безпеки триває первинна військово-професійна підготовка першокурсників Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Теоретичні заняття та практичну підготовку упродовж трьох тижнів проходять хлопці та дівчата, які вступили в Національну академії після закінчення шкіл та ліцеїв».

«Щодня на різних навчальних ділянках полігону першокурсники отримають знання та навички з тактики, зв’язку, інженерної, вогневої, національно-патріотичної підготовки та інших дисциплін, при цьому у навчанні враховується практичний досвід, здобутий українським військом у зоні АТО, а заняття проводять офіцери та інструктори, які брали участь у бойових діях на сході України. Особливо запам’ятовується першокурсникам проходження смуги психологічної підготовки, де їм доводиться діяти у складних умовах, витримувати важкі фізичні навантаження та підтримувати один одного у подоланні перешкод», – поінформували також у військовій академії.

Начальниктабірного збору, полковник Артур Луньков, зазначив: «Із першого дня перебування на полігоні мені приємно спостерігати, що у цьому році курсанти, як ніколи, загартовані. Я радий за нашу молодь, яка через пару років буде нас змінювати, вони з великим ентузіазмом засвоюють предмети навчання та швидко удосконалюють набутий досвід».

«Етап первинної військово-професійної підготовки у першокурсників Національної академії сухопутних військ завершиться через тиждень, після чого вони повернуться до пункту постійної дислокації. 26 серпня на плацу Національної академії у Львові першокурсники урочисто складуть Військову присягу на вірність Українському народові», – повідомили також сьогодні, 10 серпня, у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та опублікували фоторепортаж із полігону.

dailylviv.com

До теми

11:14 15 жовтня 2020 р.

Навчальні заклади Львівщини ідуть на карантинні канікули, - комісія

Сьогодні, 15 жовтня, на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, 15 жовтня, розглянули питання щодо особливостей роботи закладів освіти в період адаптивного карантину.

Рубрика: Наука і техніка

16:06 13 жовтня 2020 р.

У ЛОДА повідомили, скільки шкіл перейшли на дистанційне навчання

В області функціонує 1181 заклад загальної середньої освіти всіх типів і форм власності. З них, станом на сьогодні, 9 закладів перебувають на дистанційній формі навчання.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу