Педагоги Луганщини впроваджуватимуть досвід, набутий на Львівщині

15:55 17 листопада 2016 р.

Фото до новини

25 вчителів повезуть на схід України листи від дітей Львівщини.

У прес-службі Львівської обласної державної адміністрації повідомили сьогодні, 17 листопада, що в четвер, 17 листопада, голова ЛОДА Олег Синютка зустрівся з делегацією педагогів із Луганщини, які впродовж місяця перебували на Львівщині. Вітаючи гостей, Олег Синютка зауважив: «Колективи, в яких Ви працювали, зараз перебувають у стані піднесення. І це не тільки вчителі, а й учні».

За словами директора департаменту освіти і науки ЛОДА Любомири Мандзій, 25 учителів із Луганщини з 21 жовтня до 17 листопада пізнавали історію та культуру Львівщини, встановлювали ділові стосунки з колегами, ділилися власним досвідом. Вона також запевнила: «Учителі, які приїхали до нас, – досвідчені педагоги з власним іміджем, власною розгалуженою системою роботи, сталим світоглядом».

За словами Любомири Мандзій, педагоги зі сходу України презентували свій досвід на педагогічних радах закладів, виступали на засіданнях районних та міських методичних об’єднаннях  учителів, захищали власні педагогічні кредо на загальних зборах закладів, проводили уроки у школах, і всюди подібні заходи відбувалися в атмосфері порозуміння, щирої зацікавленості, породжуючи дискусії, бажання ділитися професійними надбаннями. Крім того, педагоги Луганщини привезуть додому листи від дітей Львівщини, які хочуть знайти друзів на сході України.

Гості, дякуючи Львівщині за гостинний прийом, зійшлися на думці, що проект необхідно продовжувати, а професійний досвід, набутий тут, будуть впроваджувати у своїх школах. Натомість очільник області резюмував: «Ми – одна країна і один народ, і саме від нас усе залежить! Бо ми – мудрі, талановиті і в нас велике майбутнє».

У прес-службі облдержадміністрації також нагадали, що педагоги Луганщини перебували на Львівщині у рамках угоди про співробітництво між областями за Всеукраїнським проектом «Змінимо країну разом! Децентралізація: нові можливості».

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини