Педагоги Луганщини впроваджуватимуть досвід, набутий на Львівщині

15:55 17 листопада 2016 р.

25 вчителів повезуть на схід України листи від дітей Львівщини.

У прес-службі Львівської обласної державної адміністрації повідомили сьогодні, 17 листопада, що в четвер, 17 листопада, голова ЛОДА Олег Синютка зустрівся з делегацією педагогів із Луганщини, які впродовж місяця перебували на Львівщині. Вітаючи гостей, Олег Синютка зауважив: «Колективи, в яких Ви працювали, зараз перебувають у стані піднесення. І це не тільки вчителі, а й учні».

За словами директора департаменту освіти і науки ЛОДА Любомири Мандзій, 25 учителів із Луганщини з 21 жовтня до 17 листопада пізнавали історію та культуру Львівщини, встановлювали ділові стосунки з колегами, ділилися власним досвідом. Вона також запевнила: «Учителі, які приїхали до нас, – досвідчені педагоги з власним іміджем, власною розгалуженою системою роботи, сталим світоглядом».

За словами Любомири Мандзій, педагоги зі сходу України презентували свій досвід на педагогічних радах закладів, виступали на засіданнях районних та міських методичних об’єднаннях  учителів, захищали власні педагогічні кредо на загальних зборах закладів, проводили уроки у школах, і всюди подібні заходи відбувалися в атмосфері порозуміння, щирої зацікавленості, породжуючи дискусії, бажання ділитися професійними надбаннями. Крім того, педагоги Луганщини привезуть додому листи від дітей Львівщини, які хочуть знайти друзів на сході України.

Гості, дякуючи Львівщині за гостинний прийом, зійшлися на думці, що проект необхідно продовжувати, а професійний досвід, набутий тут, будуть впроваджувати у своїх школах. Натомість очільник області резюмував: «Ми – одна країна і один народ, і саме від нас усе залежить! Бо ми – мудрі, талановиті і в нас велике майбутнє».

У прес-службі облдержадміністрації також нагадали, що педагоги Луганщини перебували на Львівщині у рамках угоди про співробітництво між областями за Всеукраїнським проектом «Змінимо країну разом! Децентралізація: нові можливості».

dailylviv.com

До теми

12:25 21 липня 2021 р.

3000 кв метрів на вул. Князя Романа у Львові перетворять на інноваційний науковий парк

Інноваційний науковий парк Львівської політехніки, за адресою - вулиця Князя Романа у Львові, є найбільшим розвитковим проєктом, який фінансується цьогоріч за кошти Державного фонду регіонального розвитку на Львівщині. І його реалізація вже стартувала. Наразі у приміщенні на понад 3000 квадратних метрів тривають демонтажні роботи та збільшують потужність електромереж.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу