Паперові заяви вступників повинні бути в ЄДЕБО сьогодні, – МОН

15:00 27 липня 2017 р.

Фото до новини


Фото: mon.gov.ua

У міністерстві освіти і науки нагадали: «Усі заяви вступників, подані у паперовому вигляді, приймальні комісії мають внести до ЄДЕБО сьогодні, 27 липня, до 18-ї години».

У міністерство освіти і науки запевнили сьогодні, 27 липня, що воно звернулося з відповідним листом до усіх керівників вищих навчальних закладів, а також зазначили: «Інформація про внесені в ЄДЕБО паперові заяви, яка надсилається в ДП «Інфоресурс» електронною поштою, не передбачає отримання погодження і не може бути причиною затримки допуску вступника до конкурсного відбору. Також у листі надані роз’яснення щодо розбіжностей у інформації в електронних кабінетах вступників».

«Якщо приймальна комісія виявить розбіжності в середньому балі атестату і не зможе врегулювати це питання у встановлений термін, то їй необхідно терміново звернутися електронною поштою до ДП «Інфоресурс». У разі ж відсутності в кабінеті сканкопії додатку до атестата приймальна комісія має зв’язатись з вступником та внести середній бал на підставі документа, надісланого ним», – поінформували також у МОН.

«Окремо МОН звертає увагу, що невідповідність або погана якість фотокартки, завантаженої вступником, не може бути підставою для відмови в допуску його заяви до участі в конкурсному відборі. Вчора, 26 липня, закінчилася реєстрація заяв вступників для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, ветеринарного і фармацевтичного спрямування)», – повідомили також  сьогодні, 27 липня, в прес-службі міністерства освіти і науки.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів