Німці цікавилися освітою чиновників Львівської міськради

10:20 5 липня 2019 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

4 липня у Львівській міськраді відбулася зустріч начальника управління «Секретаріат ради» ЛМР Юрія Лукашевського з представниками Інституту публічного управління, поліції та права німецької Федеральної землі Мекленбург.

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «Юрій Лукашевський розповів про історію Львова, кількість мешканців, поділ на райони, структуру ЛМР, про керівництво міста. Потім відповів на питання викладачів та студентів. Німецькі студенти цікавилися освітою службовців ЛМР і порівнювали з німецьким досвідом, за яким їхній службовець повинен спочатку навчатися у спеціалізованому вузі. Запитували про основні пріоритети Львова».

«Юрій Лукашевський відзначив туризм та ІТ – як пріоритетні галузі, які розвиваються у нашому місті. А на запитання, які зміни відбулися у Львові, щоб збільшити кількість туристів, представник ЛМР розповів про поширення інформації про Львів, а також покращення транспортної інфраструктури, зокрема, про відкриття нових авіарейсів. Звичайно, гості не оминули у своїй розмові враження від нашого міста, особливо, від його старої часини», – поінформували також на порталі депутатів.

«Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України з 2004 року співпрацює з Інститутом публічного управління, поліції та права Федеральної землі Мекленбург. У рамках співпраці щороку до Львова приїжджає група студентів з цього навчального закладу. Наші студенти теж відвідують Німеччину», – розповіли також на порталі депутатів.

«Таким чином, студенти мають два тижні спілкування та обміну досвідом та інформацією. Щорічно відбувається літня німецькомовна школа. У програмі цьогорічної – низка доповідей з європейського екологічного та адміністративного права, а також – з питань майбутнього ЄС. Її почесним гостем буде Франк Вассен, представник Генерального  директорату з навколишнього середовища Європейської комісії. У суботу німецькі студенти відвідають національний парк «Сколівські Бескиди», – повідомили також на порталі депутатів.

dailylviv.com

До теми

15:38 18 січня 2022 р.

Що особливого в автомобілях Toyota Yaris Cross Hybrid 2021 року

Стильний дизайн, якісне оздоблення, потужні двигуни та безліч сучасних функцій безпеки – це лише деякі причини, чому вас може зацікавити гібридна версія Тойота Яріс Крос.

Рубрика: Наука і техніка

11:28 13 січня 2022 р.

У частині шкіл Львова відновили навчання

Після вчорашнього повідомлення про замінування, сьогодні, 13 січня, школи Львівської міської територіальної громади повернулось до навчального процесу.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу