Навчання призупинять у 14 школах Львова

19:10 12 лютого 2018 р.


Фото: rivne1.tv

Відзавтра, 13 лютого, відпочиватимуть у Львові до п’ятниці, 16 лютого, через грип учні й вчителі тих навчальних закладів, у яких показник відсутності дітей сягає понад 30%.

Про це повідомили сьогодні, 12 лютого, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли, що навчання призупинять у школах №3, №4, №6, №13, №17, №67, №78, №63, №70 та №71, НВК «Дивовсвіт», у лінгвістичної гімназії, НВК «Провесінь» та авторській школі «Тривіта». Натомість відновлять навчання у вівторок, 13 лютого, в СЗШ № 87, у середу, 14 лютого, – у школі східних мов та бойових мистецтв «Будокан» №35, а в четвер, 15 лютого, – у СЗШ «Лідер», класичній гімназії, школі №1, СЗШ №93, СЗШ №52 й «Школі радості».

«Керівництво школи, де показник відсутності дітей сягає понад 30%, повинно звернутися в управління освіти Львівської міської ради з відповідним листом, після чого навчання може бути призупинено. Такі заходи вживають, аби розірвати ланцюг захворюваності», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

12:05 18 травня 2022 р.

У Львові дозволили літні табори: коли і де

Заклади позашкільної освіти Львова почали працювати за змішаною формою: онлайн і наживо. Вже з червня вони розпочнуть проводити літні табори.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу