Навчальний рік у школах Львова розпочнеться екологічним уроком

14:00 18 серпня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

1 вересня в загальноосвітніх навчальні закладах Львова очікують 8424 першокласників.

В управлінні освіти Львівської міськради запевнили сьогодні, 18 серпня: «Одним зі стратегічних напрямків розвитку освіти Львова в контексті положень «Нової української школи» є підвищення рівня екологічної свідомості, яка дозволить у майбутньому будувати безпечне екологічно чисте середовище. Нам важливо донести до дітей інформацію про стан забруднення навколишнього середовища, роз'яснити необхідність сортування і повторного використання сміття. Відтак, управління освіти ЛМР рекомендує провести перший урок нового навчального року у загальноосвітніх навчальних закладах Львова на тему «Екологічна культура – шлях до сталого розвитку та  енергонезалежності України». Форму проведення уроку учитель обирає самостійно.

Про це поінформували сьогодні, 18 серпня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Станом на 1 вересня 2017 року в загальноосвітніх навчальних  закладах Львова – 8424 першокласники, а учнів 11-х класів – 4016».

dailylviv.com

До теми

11:14 15 жовтня 2020 р.

Навчальні заклади Львівщини ідуть на карантинні канікули, - комісія

Сьогодні, 15 жовтня, на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, 15 жовтня, розглянули питання щодо особливостей роботи закладів освіти в період адаптивного карантину.

Рубрика: Наука і техніка

16:06 13 жовтня 2020 р.

У ЛОДА повідомили, скільки шкіл перейшли на дистанційне навчання

В області функціонує 1181 заклад загальної середньої освіти всіх типів і форм власності. З них, станом на сьогодні, 9 закладів перебувають на дистанційній формі навчання.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу