Науковці зі Львова – серед переможців Всеармійського конкурсу «Кращий винахід року»

12:15 30 листопада 2018 р.


Фото: asv.gov.ua

У Центральному науково-дослідному інституті озброєння та військової техніки Збройних Сил України відбулося нагородження переможців Всеармійського конкурсу «Кращий винахід року».

Всеармійський конкурс «Кращий винахід року» проводиться щороку з метою популяризації винахідницької діяльності серед військовослужбовців і працівників Збройних Сил України, залучення військових винахідників до використання результатів інтелектуальної праці в повсякденній діяльності військових частин, військових навчальних закладів, установ Збройних Сил України, міністерства оборони та оборонно-промислового комплексу України, а також для виявлення перспективних розробок і привертання до них уваги вітчизняних інвесторів і підприємців. Цього року для участі в конкурсі надійшла 181 заявка.

На церемонію нагородження прибули понад півсотні переможців із військових частин і установ міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України та підприємств оборонно-промислового комплексу України і наукових установ, що виробляють продукцію військового призначення. Серед переможців конкурсу були й представники львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Зокрема, диплом за кращий винахід у Сухопутних військах ЗСУ присуджено провідному науковому співробітнику науково-дослідної лабораторії (програмно-математичного супроводження автоматизації управління комплексами озброєння ракетних військ і артилерії) факультету ракетних військ і артилерії Мирославу Козлинському. Диплом першого ступеню у номінації «Ракети та артилерійські системи» виборов провідний науковий співробітник науково-дослідного відділу (ракетних військ і артилерії) Наукового центру Сухопутних військ Анатолій Зубков.

Друге місце у номінації «Авіаційна техніка та озброєння» присуджено науковому співробітнику науково-дослідної лабораторії (аналізу та узагальнення досвіду застосування частин (підрозділів) Сухопутних військ) науково-дослідного відділу (застосування Сухопутних військ у міжнародних операціях, стабілізаційних і специфічних діях) Наукового центру Сухопутних військ Володимиру Алєксєєву. А в номінації «Автомобільна техніка» третє місце здобув старший викладач кафедри тактики підрозділів бойового (оперативного) забезпечення факультету підготовки спеціалістів бойового (оперативного) забезпечення, підполковник Дмитро Окіпняк.

Нагородження переможців кубками та дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів здійснювалося за 15 номінаціями Конкурсу, визначеними в положенні про конкурс, затвердженого заступником Міністра оборони України, а всі його переможці та призери нагороджені грошовими преміями та дипломами. Про це повідомили в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

14:03 19 червня 2021 р.

У Львові випустили 500 офіцерів тактичного рівня

Сьогодні, 19 червня, у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, що у Старичах відбулась церемонія випуску курсантів Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

Рубрика: Наука і техніка

09:41 18 червня 2021 р.

У Львові відкриють дитсадок, який ліквідували 24 роки тому

Через необхідність охоплення дітей віком 2-6 (7) років дошкільною освітою у Личаківському районі Львова, на вулиці Медової Печери, 13, буде створено заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 102. Це рішення на сесії ЛМР підтримало 46 депутатів.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу