Національні гвардійці тренувалися на Львівщині застосовувати спецзасоби

13:20 17 грудня 2015 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

За легендою навчань, умовний противник намагався атакувати з повітря та силами диверсійно-розвідувальної групи.

Речник Адміністрації Президента з питань АТО Андрій Лисенко повідомив сьогодні, 17 грудня, на традиційному брифінгу:

«Національні гвардійці провели планові тренування з використання спецзасобів хімічного захисту. На Львівщині впродовж двох днів бійці Національної гвардії вдосконалювали навички при постановці димових завіс, веденні бою, та охорони важливих об’єктів. За легендою навчань, умовний противник намагався атакувати з повітря та силами ДРГ (диверсійно-розвідувальної групи. – «ЩЛ»)».

Про це повідомляється в сьогоднішніх «Зведених даних», опублікованих на сайті Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони України, де також опублікували фотографії з навчань. Натомість у Національній гвардії України розповіли в четвер:

«У навчальному центрі «Раковець», який знаходиться неподалік Львова були проведені дводенні навчально-методичні збори з позаштатними групами (розрахунками) із застосування спеціальних засобів військових частин Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. За час проведення зборової підготовки військовослужбовці, вивчали нормативно – правову базу щодо використання спеціальних засобів, порядок застосування їх під час несення служби з охорони громадського порядку, та дій в складі підрозділів.

Вдосконалювали практичні навички при постановці димових завіс, при веденні бою, і на об’єктах що охороняються з метою запобігання прицільному вогневому застосуванню авіації та диверсійно-розвідувальних груп противника.   Як зазначив начальник служби радіаційного, хімічного, біологічного захисту-екологічної безпеки Західного територіального управління Національної гвардії України підполковник Антон Жила основною метою зборів є вдосконалення знань правових основ та порядку застосування спеціальних засобів, відпрацювання практичних навичок щодо їх використання, постановки димових завіс в різних видах бою, оскільки вони знадобляться при виконанні службово-бойових завдань під час проведення АТО».

Про це повідомили сьогодні, 17 грудня, в прес-службі Національної гвардії України, де також опублікували фотографії з навчань.

dailylviv.com

До теми

10:35 21 жовтня 2020 р.

Принцип роботи ВСІХ типів шліфувальних верстатів

Розібравши всі типи шліфувальних верстатів і зрозумівши, які задачі закриває той чи інший тип, ростеш, як профі! Ставай профі з нами! Читай статтю та мотай на вус ;)

Рубрика: Наука і техніка

11:14 15 жовтня 2020 р.

Навчальні заклади Львівщини ідуть на карантинні канікули, - комісія

Сьогодні, 15 жовтня, на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, 15 жовтня, розглянули питання щодо особливостей роботи закладів освіти в період адаптивного карантину.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу