Нацгвардійці навчають на Львівщині педагогів користуватися зброєю

14:10 1 березня 2018 р.


Фото: ngu.gov.ua

На базі військової частини 3002 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України тривають заняття з вчителями предмету «Захист Вітчизни».

Про це повідомили сьогодні, 1 березня, в прес-службі Національної гвардії України, де також розповіли: «Цього разу на військове стрільбище приїхали педагоги з Миколаївського району Львівської області. Заняття з викладачами проводились під керівництвом досвідчених інструкторів на відкритій місцевості, де можна в повному обсязі відпрацювати навчальні питання».

Інструктор з тактики при виконанні спеціальних завдань розповів про те, як правильно та безпечно користуватись зброєю, пересуватись різними видам місцевості. Вчителі у складі груп практично відпрацьовували дії під час пересування лісом та при вогневому контакті на відкритій місцевості. Усі дії відпрацьовувались у екіпіруванні, в якому виконують службово-бойові завдання військовослужбовці Національної гвардії України», – поінформували також у НГУ.

«Заняття з тактичної медицина найбільш сподобалась вчителям. На них вони вперше накладали турнікети, навчались евакуйовувати та надавати допомогу пораненим в екстремальних умовах», – запевнили також у НГУ.

Вчитель предмету «Захист Вітчизни» Олександр Антонович розповів: «Нам надають велику кількість інформації і навчають за новітніми стандартами, тому той обсяг одразу важко засвоїти. На заняттях ми викладаємося повністю, адже отримані знання ще потрібно передати учням».

dailylviv.com

До теми

23:12 27 липня 2021 р.

Скоро до школи: Львівщина хоче купити через аукціон 54 автобуси Школярик

На засіданні депутатської комісії Львівської облради з питань освіти, науки та інновацій заступник голови Львівської ОДА Іван Собко проінформував про стан використання державних освітніх субвенцій, а також про стан виконання програми розвитку освіти в області.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу