Нацгвардійці навчають на Львівщині педагогів користуватися зброєю

14:10 1 березня 2018 р.


Фото: ngu.gov.ua

На базі військової частини 3002 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України тривають заняття з вчителями предмету «Захист Вітчизни».

Про це повідомили сьогодні, 1 березня, в прес-службі Національної гвардії України, де також розповіли: «Цього разу на військове стрільбище приїхали педагоги з Миколаївського району Львівської області. Заняття з викладачами проводились під керівництвом досвідчених інструкторів на відкритій місцевості, де можна в повному обсязі відпрацювати навчальні питання».

Інструктор з тактики при виконанні спеціальних завдань розповів про те, як правильно та безпечно користуватись зброєю, пересуватись різними видам місцевості. Вчителі у складі груп практично відпрацьовували дії під час пересування лісом та при вогневому контакті на відкритій місцевості. Усі дії відпрацьовувались у екіпіруванні, в якому виконують службово-бойові завдання військовослужбовці Національної гвардії України», – поінформували також у НГУ.

«Заняття з тактичної медицина найбільш сподобалась вчителям. На них вони вперше накладали турнікети, навчались евакуйовувати та надавати допомогу пораненим в екстремальних умовах», – запевнили також у НГУ.

Вчитель предмету «Захист Вітчизни» Олександр Антонович розповів: «Нам надають велику кількість інформації і навчають за новітніми стандартами, тому той обсяг одразу важко засвоїти. На заняттях ми викладаємося повністю, адже отримані знання ще потрібно передати учням».

dailylviv.com

До теми

10:24 11 серпня 2022 р.

Найбільше вступників має Львівська політехніка

На другому місці – Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Третє місце – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу