Нацгвардійці навчають на Львівщині педагогів користуватися зброєю

14:10 1 березня 2018 р.


Фото: ngu.gov.ua

На базі військової частини 3002 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України тривають заняття з вчителями предмету «Захист Вітчизни».

Про це повідомили сьогодні, 1 березня, в прес-службі Національної гвардії України, де також розповіли: «Цього разу на військове стрільбище приїхали педагоги з Миколаївського району Львівської області. Заняття з викладачами проводились під керівництвом досвідчених інструкторів на відкритій місцевості, де можна в повному обсязі відпрацювати навчальні питання».

Інструктор з тактики при виконанні спеціальних завдань розповів про те, як правильно та безпечно користуватись зброєю, пересуватись різними видам місцевості. Вчителі у складі груп практично відпрацьовували дії під час пересування лісом та при вогневому контакті на відкритій місцевості. Усі дії відпрацьовувались у екіпіруванні, в якому виконують службово-бойові завдання військовослужбовці Національної гвардії України», – поінформували також у НГУ.

«Заняття з тактичної медицина найбільш сподобалась вчителям. На них вони вперше накладали турнікети, навчались евакуйовувати та надавати допомогу пораненим в екстремальних умовах», – запевнили також у НГУ.

Вчитель предмету «Захист Вітчизни» Олександр Антонович розповів: «Нам надають велику кількість інформації і навчають за новітніми стандартами, тому той обсяг одразу важко засвоїти. На заняттях ми викладаємося повністю, адже отримані знання ще потрібно передати учням».

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу