Наметовий табір на Львівщині переміг на конкурсі молодіжних проектів

13:00 17 липня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

19-21 липня на Львівщині функціонуватиме наметовий табір «Бандерівець», до якого долучаться 40 учасників з різних куточків Львівщини.

Про це повідомили в середу, 17 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Табір організують у мальовничій місцевості поблизу села Опака в Дрогобицькому районі Львівської області. На його учасників чекають інтерактивні лекції про національно-визвольний рух в Україні та діяльність УПА на Львівщині».

«Важливою складовою заходу є екскурсії до могил вояків УПА та УСС, також упорядкують одну з могил вояків УПА. Впродовж всього заходу учасники табору отримають знання з табірництва та мандрівництва», – поінформували також в Львівської облдержадміністрації.

«Наметовий табір став переможним на конкурсі молодіжних проектів та отримав фінансування з Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки. Організатор табору – громадська організація «Свій край», – повідомили також в Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:20 9 грудня 2019 р.

У львівських школах національних меншин відкриють українські класи

На засіданні виконавчого комітету внесли в понеділок, 9 грудня, зміни до рішення виконкому №299від 23 березня 2018 року, відповідно до яких школам з навчанням мовою національних меншин було надано самостійної території обслуговування.

Рубрика: Наука і техніка

13:15 6 грудня 2019 р.

Прикордонники освоюють французькі гелікоптери

У Франції триває навчання авіаційного персоналу Держприкордонслужби, який незабаром використовуватиме нову авіаційну техніку в охороні державного кордону.

Рубрика: Наука і техніка