Найбільша тех-конференція в Україні пройде у Львові

13:55 24 вересня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Вже вп’яте цієї осені, 28 вересня, у Львові відбудеться найбільша тех-конференція України – «IT Arena», яка збере на стадіоні «Арена Львів» кілька тисяч ІТ експертів, програмістів, керівників ІТ-компаній, засновників стартапів зі всього світу та всіх, хто цікавиться новітніми технологіями».

Про це повідомили в понеділок, 24 вересня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Вже тричі найкраща тех-подія в Україні за версією «DOU» – «IT Arena» – відбудеться з 28 до 30 вересня, а збере понад 2500 учасників з усього світу та біля 100 спікерів з найкращих міжнародних технологічних компаній – «Tesla», «Uber», «Soundcloud», «Facebook», «Google», «Linkedin» – та найуспішніших українських стартапів. I»T Arena» – це єдина конференція в Україні, яка настільки привертає увагу міжнародної спільноти. Приблизно 80% спікерів – представники міжнародних компаній, а більш ніж чверть відвідувачів конференції приїдуть з-за кордону».

Більше подробиць опубліковано на сайті ЛМР.

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу