На змаганнях з ракетомодельного спорту серед школярів Львівщини перемогла золочівська команда

23:55 29 квітня 2015 р.


Фото: osvitportal.lviv.ua

Як повідомили в середу в департаменті освіти і науки ЛОДА, команда ракетомоделістів Золочівської СЮТ завоювала обласні змагання чотири золоті та одну срібну нагороду.

На сайті департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації повідомили сьогодні, 29 квітня:

«Нещодавно у Золочеві на  базі районної станції юних техніків відбулися обласні змагання учнівської молоді з ракетомодельного спорту. У програмі змагань були особисто-командна першість у класах моделей С-4-A, С-6-A, С-7-A, C-9-A, а в класі С-8-Д – тільки особиста  першість. 

Хороша погода, завзяття та віра в перемогу додавала сил командам. Змагання пройшли згідно правил ракетомодельного спорту.

У кінцевому результаті перше місце, завоювавши чотири золоті та одну срібну нагороду, посіла команда ракетомоделістів Золочівської СЮТ, друге місце – Сокальської СЮТ, третє місце –Бродівського РЦНТТУМ. Велике спасибі керівникам команди: І.С. Карплюку та В.І. Карплюку за належну підготовку команди, яка гідно представила Золочівщину на обласних змаганнях».

Як інформував «ЩЛ», у неділю юних львів’ян навчатимуть виготовляти ракети, натомість 6 травня на Львівщині стартує перший етап Кубка України з ракетомодельного спорту.

dailylviv.com

До теми

10:47 30 червня 2022 р.

Львівські школярі частіше стрілятимуть на уроках

З нового навчального року управління освіти Львівської міської ради пропонує збільшити кількість та удосконалити уроки з національно-патріотичного виховання у старшокласників. За словами керівника міського департаменту гуманітарної політики Євгена Бойка, у львівських школах хочуть розширити мережу тирів та дообладнати їх відповідними засобами.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу