На вулиці Личаківській у Львові буде музична школа, – ЛМР

15:48 19 квітня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

19 квітня на сесії Львівської міської ради прийняли у власність територіальної громади Львова цілісного майнового комплексу військового містечка №85 на вулиці Личаківській, 105, де в розпочнуть проект будівництва музичної школи.

Про це повідомили сьогодні, 19 квітня, в прес-службі Львівської міськради. Директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич зазначила: «Кабмін свого часу прийняв рішення про передачу цілісного майнового комплексу військового містечка на вулиці Личаківській,105 територіальній громаді міста Винники. Багато було припущень про те, як могла би використовуватись ця територія. Але місто мало чітку позицію, що це є територія наша, міська, і вона повинна використовуватись для розвитку соціальної інфраструктури».

Гелена Пайонкевич розповіла також: «Громада міста Винники прийняла на останньому пленарному засіданні рішення про передачу цього цілісного майнового комплексу Львову. Ми завершили цей процес. Зараз на засіданні виконавчого комітету будемо створювати комісію і оформляти право власності територіальної громади міста. Там би мала бути музична школа. Це стосувалось питання колишньої плебанії костелу святого Антонія. Була позиція і зараз ці приміщення є як музична школа. В цій школі займається багато дітей. Вона є популярною.

Директор юридичного департаменту ЛМР також повідомила: «Ми пропонуємо ось такий компроміс. Є доручення міського голови щодо оголошення міжнародного архітектурного конкурсу, щоб ця школа була окрасою нашого міста».

dailylviv.com

До теми

10:49 24 жовтня 2021 р.

Здорове старіння: вчені розробили метод видалення пошкоджених клітин

Вчені розробили антитіла, які знищують старі, нефункціональні клітини, які залишилися в організмі. Це спосіб вилікувати хвороби, пов’язані зі старінням, і навіть уповільнити старіння, кажуть дослідники.

Рубрика: Наука і техніка

18:24 23 жовтня 2021 р.

Львівщина замовила найбільше фахівців з професійно-технічною освітою

За інформацією Міністерства освіти і науки України, найбільша кількість вступників за регіональним замовленням у Львівській області. До закладів професійно-технічної освіти Львівщини вступили 8255 учнів.

Рубрика: Наука і техніка

13:12 22 жовтня 2021 р.

Погіршення епідеміологічної ситуації: дистанційне навчання до середини листопада

Через погіршення епідеміологічної ситуації з COVID-19, врахувавши консультації Міністерства охорони здоров’я України, МОН рекомендує запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада закладам фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти усіх форм власності та сфер управління

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу