На вулиці Личаківській у Львові буде музична школа, – ЛМР

15:48 19 квітня 2018 р.

  • 0
  • 1131


Фото: city-adm.lviv.ua

19 квітня на сесії Львівської міської ради прийняли у власність територіальної громади Львова цілісного майнового комплексу військового містечка №85 на вулиці Личаківській, 105, де в розпочнуть проект будівництва музичної школи.

Про це повідомили сьогодні, 19 квітня, в прес-службі Львівської міськради. Директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич зазначила: «Кабмін свого часу прийняв рішення про передачу цілісного майнового комплексу військового містечка на вулиці Личаківській,105 територіальній громаді міста Винники. Багато було припущень про те, як могла би використовуватись ця територія. Але місто мало чітку позицію, що це є територія наша, міська, і вона повинна використовуватись для розвитку соціальної інфраструктури».

Гелена Пайонкевич розповіла також: «Громада міста Винники прийняла на останньому пленарному засіданні рішення про передачу цього цілісного майнового комплексу Львову. Ми завершили цей процес. Зараз на засіданні виконавчого комітету будемо створювати комісію і оформляти право власності територіальної громади міста. Там би мала бути музична школа. Це стосувалось питання колишньої плебанії костелу святого Антонія. Була позиція і зараз ці приміщення є як музична школа. В цій школі займається багато дітей. Вона є популярною.

Директор юридичного департаменту ЛМР також повідомила: «Ми пропонуємо ось такий компроміс. Є доручення міського голови щодо оголошення міжнародного архітектурного конкурсу, щоб ця школа була окрасою нашого міста».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:00 14 лютого 2019 р.

У Львівському університеті відкриють ІТ-лабораторію

У п’ятницю, 15 лютого, о 12:00 у навчальному корпусі Львівського національного університету імені Івана Франка на вулиці Драгоманова розпочнеться відкриття ІТ-лабораторії «Infopulse Data Science & Machine Learning Lab» за сприяння компанії «Infopulse» і «Львівського «ІТ Кластеру».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 600

16:48 14 лютого 2019 р.

У Львові розпочали відбір на навчання у ВНЗ ДСНС

Психологи Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області проводять психологічний відбір кандидатів на навчання у ВНЗ ДСНС.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 519

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Незалежність без декларативності

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Гендерна політика влади - виклик для українського християнства

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу