18 школярів зі Львова навчалися на полігоні

10:00 5 вересня 2016 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Майбутніх абітурієнтів Національної академії Нацгвардії впродовж тижня вишколювали офіцери та інструктори 2-ї Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання НГУ.

Зокрема вісімнадцятеро школярів навчалися Захід на прохання департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. на військовому полігоні «Раковець» діяти в умовній тактичній обстановці в польових умовах, тренувалися надавати необхідну медичну допомогу пораненим, відпрацьовували нормативи з фізичної та вогневої підготовки. Школяр Дмитро розповів: «За цей насичений тиждень ми дізналися багато нового та цікавого, ми вчилися пересуватись на полі бою двійками та трійками, де вперше, я відчув що таке діяти в групі, коли результат залежить не лише від тебе, але і від твоїх товаришів. Також ми вивчали різні види мін та практично їх встановлювали. Після цього тижневого вишколу я зрозумів, що не помилився з вибором своєї майбутньої професії».

Про це повідомили в прес-службі Нацгвардії.

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу