На навчання в заклади освіти Львівщини вже влаштовані 40 дітей із Криму

15:05 12 березня 2014 р.


Фото: прес-служба Львівської облради

Ініціативу запросити жителів українського півострова підхопили в інших регіонах нашої держави – на Івано-Франківщині, Тернопільщині, Хмельниччині, Буковині, Київщині, Дніпропетровщині, Харківщині.

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій повідомив сьогодні, 12 березня, що в її садочки, школи та ліцеї станом на 11 березня були влаштовані 40 дітей, які разом зі своїми батьками приїхали на Львівщину з метою тимчасового проживання. Він також відзначив, що всіх дітей було влаштовано в навчальні заклади за принципом їхнього розселення. 

Тобто якщо сім'ю було поселено в будинку, розташованому на одній з вулиць у місті Львові, то і навчальний заклад має розташовуватися на тій самій чи найближчій вулиці.  Очільник обласної ради наголосив на тому, що до навчання приступили кримчани – учні 1-10 класів.

Ще двоє дітей вже навчаються у львівських ліцеях – фізико-математичному на вулиці Караджича, 29 та державному з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут.    

Повідомляючи про це сьогодні, 12 березня, прес-служба міської ради нагадує, що 2 березня 2014 року голова Львівської обласної ради звернувся до жителів Криму, яких запросив приїжджати на Львівщину для тимчасового проживання. Водночас керівник обласної ради закликав громаду Львівщини відгукнутися на цей заклик та подати руку допомогти кримчанам, а саме – при можливості забезпечити тимчасове поселення кримчан.

Ініціативу запросити жителів українського півострова підхопили в інших регіонах нашої держави – на Івано-Франківщині, Тернопільщині, Хмельниччині, Буковині, Київщині,  Дніпропетровщині, Харківщині.

Як інформував «Щоденний Львів», сьогодні на Львівщині приймуть на тимчасове проживання ще 103 кримчан.

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу