На Львівській залізниці завершили випробування гальмівних колодок

20:30 6 червня 2016 р.

Фото до новини


Фото: railway.lviv.ua

Гальмівні чавунні колодки типу «D0380» виробництва «Odlewnia Zeliva Bydgoszcz» визнано придатними й рекомендуються для експлуатації на рухомому складі».

«У «Моторвагонному депо Львів» завершено процес експлуатаційних випробувань на працездатність гальмівних чавунних колодок для рухомого складу типу «D0380» виробництва «Odlewnia Zeliva Bydgoszcz» (Польща)», – повідомили сьогодні, 6 червня, в прес-службі Львівської залізниці, де також розповіли подробиці:

«З 22 березня до 17 травня у моторвагонному депо Львів були проведені експлуатаційні випробовування на двох електропоїздах серії «ЕР-2»: №1331 та №1340. Випробовування проводили відповідно до затвердженої «Програми-методики експлуатаційних випробовувань на працездатність колодок гальмівних чавунних для моторвагонного рухомого складу типу «D0380» на залізницях України». Як повідомив начальник депо Андрій Груник, за результатами експлуатаційних випробувань комісія дійшла висновку висновок, що гальмівні чавунні колодки типу «D0380» виробництва «Odlewnia Zeliva Bydgoszcz» придатні й рекомендуються для експлуатації на рухомому складі».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів