На Львівській залізниці завершили випробування гальмівних колодок

20:30 6 червня 2016 р.


Фото: railway.lviv.ua

Гальмівні чавунні колодки типу «D0380» виробництва «Odlewnia Zeliva Bydgoszcz» визнано придатними й рекомендуються для експлуатації на рухомому складі».

«У «Моторвагонному депо Львів» завершено процес експлуатаційних випробувань на працездатність гальмівних чавунних колодок для рухомого складу типу «D0380» виробництва «Odlewnia Zeliva Bydgoszcz» (Польща)», – повідомили сьогодні, 6 червня, в прес-службі Львівської залізниці, де також розповіли подробиці:

«З 22 березня до 17 травня у моторвагонному депо Львів були проведені експлуатаційні випробовування на двох електропоїздах серії «ЕР-2»: №1331 та №1340. Випробовування проводили відповідно до затвердженої «Програми-методики експлуатаційних випробовувань на працездатність колодок гальмівних чавунних для моторвагонного рухомого складу типу «D0380» на залізницях України». Як повідомив начальник депо Андрій Груник, за результатами експлуатаційних випробувань комісія дійшла висновку висновок, що гальмівні чавунні колодки типу «D0380» виробництва «Odlewnia Zeliva Bydgoszcz» придатні й рекомендуються для експлуатації на рухомому складі».

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу