На Львівщині відкриють новозбудовану школу

13:45 8 травня 2018 р.

  • 0
  • 1197


Фото: loda.gov.ua

Голова Львівської Ода Олег Синютка та його заступник Ірина Гримак оглянули хід будівництва школи на 180 учнівських місць в селі Верхня Рожанка в Сколівському районі.

Про це повідомили сьогодні, 8 травня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Загальна кошторисна вартість школи в селі Верхня Рожанка –відповідно до експертного звіту від 21 липня 2017 року, – 27 972,245 тисячі гривень».

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак зазначила: «Зараз інтенсивно йде процес будівництва. Ми плануємо до 1 вересня завершити усі роботи по корпусу А для того, щоб уже першого вересня дітки змогли навчатися у новому корпусі. Паралельно будемо рухатися далі – з завершенням робіт по харчоблоку і у третій черзі – спортзалу. На мою думку, це буде предметом розгляду 2019-2020 років».

В облдержадміністрації запевнили: «У новобудові уже звели та накрили блок «А» і «Б» – опалювальну, їдальню та навчальні приміщення, встановили віконні блоки. Окрім того, розпочали роботи блоку «В» – майстерні, а також спортивного залу. У навчальному закладі передбачать групу дошкільного віку».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:00 10 грудня 2018 р.

Міністр освіти проінспектувала навчально-практичний центр у Львові

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич ознайомилася в понеділок, 10 грудня, з роботою нового навчально-практичного центру, відкритого в листопаді на базі Львівського міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 384

14:15 7 грудня 2018 р.

Львівська міськрада дофінансує 11 приватних навчальних закладів

У п’ятницю, 7 грудня, на засіданні виконавчого комітету міськради ухвалили рішення «Про затвердження переліку закладів освіти Львова приватної форми власності, яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету Львова, та суми фінансової підтримки за вересень-грудень 2018 року».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 432